Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Бобтейл-староанглійська вівчарка Old English Sheepdog (Bobtail) FCI - 16
( 10 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 5067   
Понеділок, 08 березня 2010 14:34

Бобтейл-староанглійська вівчарка  Old English Sheepdog (Bobtail)Ця добродушна, миролюбна, лояльна, люб'язна собака виведена селекційно на основі бердед-коллі виключно для роботи пастухом. Від іншнших він відрізняється почуттям обов'язку, швидкою рухливістю, чутливістю, безстрашністю і покладистістю. Бобтейл завжди веселий і повний інтузіазму але ніколи не буйний і не агресивний. Надзвичайно хороший друг людини і "старший брат" для маленьких дітей.

 

Одночасно ця вівчарка вперта і дуже чутлива,це викликано умовами життя в яких вона виховувалась.Деякі представники цієї породи яким в умовах утримання занадто бракує вигулу та прогулянок, перетворюються на бездушних та холоднокровних,а якщо ще така тварина була не правельно дресерована то вона стає непослушним,неконтрольованим гулякою.Не дивлячись на справжнє призначеня цих собак комерційні заводчики розрекламували цю породу і зробили їй кар'єру модної собаки.

Щенята староанглійської вівчарки - чарівні,пухнасті клубочки любові перед якими тяжко встояти.Це плачевно відбилося на породі,так як і на всіх модних собаках вони стали відноситись до кімнатних порід собак.Сумнівні розплідники добре наживалися в цей період тому бездумно розводили Бобтейла не беручи до уваги його чудовий урівноважений характер,як наслідок-кволий або агресивний представник породи.

староанглийская овчарка Не варто помилятися при виборі медведика-бобтейла:він-робоча собака,яка потребує великої території і рухливості і яку потрібно терпеливо дресерувати щоб в кінцевому результаті отримати відданого,покладистого друга.

Ріст: кобелі 58-61см,суки 53-56 см.

Вага: 30 кг.

Шерсть: густа,пухнаста,м'яка,вільно-звисаюча,без хвилястості.

Окрас: любі відтінки сірого або голубого з білим,а також блю-мерль з білими плямками або без них.

Орінтовна ціна: 800 евро.

За 10 бальною шкалою,догляд за шерстю потребує-10 балів,необхідність прогулянок-7 балів,утримання в квартирі-7 балів.

Найчастішим захворюванням даної породи являється тазобедрена дисплазія.Тому Бобтейл підходить тільки для досвідчених собаководів.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com