Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Буковині затримали чиновника, який за хабарі звільняв рибалок-браконьєрів
( 0 Votes )
Написав ZIK Переглядів - 11645   
Середа, 10 березня 2010 08:14

Під час отримання хабара 4 березня з наявним правоохоронці Буковини затримали Державного інспектора оперативного відділу комітету Головного рибного управління водних ресурсів Мінагрополітики України. Посадовець організував на території Чернівецької області злочинну схему вимагання та отримання хабарів від громадян за непритягнення їх до адміністративної відповідальності за незаконний промисловий вилов риби на Дністровському водосховищі та повернення засобів відлову. Про це повідомили у СЗГ УМВС у Чернівецькій області.

Державний інспектор оперативного відділу комітету Головного рибного управління водних ресурсів Мінагрополітики України - 39-річний вінниччанин, який обслуговував західний регіон, за допомогою низки посібників з числа осіб, які здійснюють незаконний вилов риби на Дністровському водосховищі, вилучав засоби відлову (сітки), предмет відлову (рибу) у так званих конкурентів.

У подальшому через посередників - колишніх працівників Чернівецької рибінспекції - він за хабарі вирішував питання про повернення вилученого майна без складання будь-яких документів про вилучення та адміністративних матеріалів.

Посадовець упродовж цього року вимагав та отримував хабарі за непритягнення до адміністративної відповідальності громадян при незаконному вилові риби на території Дністровського водосховища.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів було задокументовано вимагання хабарів на загальну суму понад 10 000 тис. гривень. 4 березня під час отримання хабара вказану особу затримали з наявним.

За даним фактом прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України - одержання хабара у великому розмірі.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com