Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
70 косуль і 10 оленів за останні два тижні роздерли вовки і дикі собаки
( 3 Votes )
Написав Оксана ГАЙСИН Переглядів - 13835   
П'ятниця, 12 березня 2010 09:47
косуль оленів роздерли вовки70 косуль і 10 оленів загинули за останні два тижні в Ободівському лісомисливському господарстві в Тростянецькому районі.

- Вони стрягли в метрових заметах, покритих крижаною кіркою. Безпомічних тварин роздирали вовки і дикі собаки, - каже директор лісових угідь Федір Кравець. - Трьох косуль задерли біля самісінького господарства. Ми не були готові - раніше подібного не траплялося.

 

В Ободівському лісомисливському нараховували 260 косуль і 30 оленів.

- Кілька днів тому чоловіки, які виготовляють деревне вугілля в лісі між селами Цибулівка і Торканівка, побачили чотирьох вовків, - продовжує Кравець. - Кажуть, вони були величезні. Такі ще на очі не потрапляли.

До Торканівки від того місця - не більш як кілометр. До мисливського господарства, де спеціально для полювання розводять кабанів, оленів і косуль - ще ближче.

- По інтелекту ми від вовків відстаємо, - переконаний Федір Іванович. - Фахівці вирахували, щоб справитися з одним вовком, тобто загнати його в пастку, потрібно 200 людей. На нас вовки не нападають - здоровий хижак панічно боїться людини. А те, що косуль деруть - їм же треба теж щось їсти. Тільки в лісомисливському господарстві цього допускати ніяк не можна - втрачається заробіток.

Дозвіл на відстріл косулі чи кабана коштує 680 грн, за вбиту косулю потрібно заплатити ще 1100-1400 грн, за кабана - 1500 грн.

Вінницька область

 

косуль роздерли вовки дикі собаки

 Коментарі  

 
#3 wetka497 29.03.2012 11:22
:sad: бідні
 
 
#2 wetka497 29.03.2012 11:20
:cry: :-x
 
 
#1 мисливський клуб Карпатське братство Діани 13.03.2010 02:17
Ще можна зрозуміти перебування в угіддях вовків. Але неможливо зрозуміти факт перебування в угіддях бродячих собак. Боротьба з хижими і шкідливими для ведення мисливського господарства звірями та птахами повинна проводитися круглорічно силами єгерської служби, а в сезон полювання - ще й мисливцями. Очевидно дану ділянку роботи в господарстві не налагоджено.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com