Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Захисники тварин вимагають від мера Києва припинити відстрілювати і труїти собак
( 1 Vote )
Написав ЛІГА БізнесІнформ Переглядів - 10227   
Субота, 13 березня 2010 15:13

Зоозахисні організації і кияни провели мітинг під стінами КМДА, під час якого вимагали від мера столиці Леоніда Черновецького негайно припинити знищення собак на вулицях міста.

Присутня на акції «Адміністрація смерті» президент Асоціації зоозахисних організацій України Ася Серпінська заявила, що причиною проведення акції протесту стали випадки масового отруєння собак в різних районах столиці: на Троєщині, Петрівці, Борщагівці, Татарці, Чоколівці і в Голосєєво. За її словами, найбільш масове отруєння тварин було зафіксоване в районі Теремків: «Там були отруєні собаки, яких люди стерилізували за свої гроші, піклувалися про них. Це були неагресивні, соціалізовані тварини».

Серпінська також звернула увагу на те, що в місті проводиться і масовий відстріл тварин.

«На вихідних, до 8 Березня, в районі Бортничів була розстріляна група собак. Вони були стерилізовані, добрі, навіть вибігли назустріч своїм вбивцям і намагалися з ними контактувати, махали хвостиками. Коли люди приїхали їх годувати, знайшли вже мертвими», - заявила захисниця тварин.

За її словами, причиною масових вбивств тварин стало те, що міська програма з регулювання чисельності бездомних тварин гуманними методами фактично не працює. «Хоча офіційно не визнано, що програма закрита, але вона не працює. Ми не знаємо, скільки грошей було виділено на реалізацію цієї програми, чи були вони взагалі виділені. В усякому разі, попіарившись три роки тому перед камерами, керівництво міста нічого не зробило для реалізації цієї програми», - підкреслила Серпінська.

Нагадаємо, в Києві програма стерилізації тварин була введена в дію в 2008 році і розрахована на чотири роки. На її реалізацію було передбачено 76 млн. грн.

ЛІГА БізнесІнформ

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com