Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Демократія по УТМР-івськи – або як відбувалися вибори Голови Львівської Міської Організації УТМР
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 20933   
Понеділок, 15 березня 2010 09:18

вибори Голови Львівської Міської Організації УТМРЯк і було обіцяно у відкритому листі від порталу HuntingUkraine.com на ім'я керівництва УТМР (24.02.10) висвітлюємо порядок проведення 17-тої звітно-виборчої конференції Львівської міської ради УТМР та результат голосування.

 

27.02.2010 р. у (залі засідань) Львівської обласної ради УТМР (Львів, Пасічна, 141) відбувалася 17-та звітно-виборча конференція Львівської міської ради УТМР. Початок конференції був запланований на 11:00 год, але у зв'язку із скандалом, який виник перед початком конференції, її відкриття затягнулось на 40 хв. Причиною скандалу стало принципове негативне ставлення голови Львівської міської ради УТМР Володимира Дуди щодо присутності на звітно-виборчих зборах рядових членів Товариства (не делегатів). Спочатку він нарікав на те, що в кабінеті не вистарчає місця, потім несподівано звинуватив присутніх членів Товариства в РЕЙДЕРСЬКІЙ атаці.

Не беручи до уваги демократичні засади зборів громадських організацій, п. В. Дуда виніс на голосування пропозицію про заборону присутності на звітно-виборчій конференції рядових членів Товариства і представників ЗМІ. Делегати конференції, які сиділи гуртом, окремо від членів Товариства, проголосували за цю пропозицію одноголосно. Правда це було зроблено ще до початку офіційного відкриття конференції, відповідно на цей час ще не було обрано голови зборів, президії, секретаря. Після цього п.В. Дуда наказав 5 членам Товариства негайно вийти з приміщення. Члени Товариства йому заперечили, аргументуючи, що Товариство УТМР не є Закритим Акціонерним Товариством або приватним підприємством, а громадською організацією зі всіма відповідними наслідками. А відтак кожен член Товариства має право хоча б послухати звіт голови і принаймі подивитись як голосують (3.5. Члени Товариства мають право: "г) брати участь з правом вирішального голосу на зборах первинних організацій, вносити до будь-якого органу Товариства пропозиції з питань його роботи;" - Статут УТМР).

Володимир Дуда заперечив, закликав присутніх недопустити зірвання конференції і наголосив, що викличе міліцію, на що отримав відповідь, що є три варіанти розвитку подій:


1. Члени Товариства самі викличуть працівників правоохоронних органів та в судовому порядку отримають роз'яснення про те, що голова Товариства перевищує свої повноваження, забороняючи присутність рядових членів Товариства на звітно-виборній конференції;
2. Перенести дату проведення конференції, щоб представники засобів масової інформації або отримали письмове запрошення або аргументовану відмову у акредитації;
3. Непорушуючи чинного законодавства ані Статуту УТМР проводити конференцію і дати право бути присутнім на ній рядовим членам Товариства (не делегатам).

Після цього п.В. Дуда в різкій формі став переконувати присутніх, що це рейдерська атака по захопленню майна Товариства.

 

Голова Львівської обласної ради УТМР п. Роман Угляр з'ясувавши, що члени Товариства не мають на меті досягнути зриву звітно-виборчої конференції, погодився з їхньою присутністю та запропонував розпочати конференцію. Нарешті були вибрані голова конференції, президіум, секретар. Делегатами зачитано та одноголосно затверджено порядок денний.


Володимир ДудаГолова Львівської міської ради УТМР зачитав звіт про проведену роботу. Делегати конференції одноголосно ухвалили відзначити звіт задовільною оцінкою. Після цього Голова ревізійної комісії озвучив звіт про роботу комісії без наведення цифрових показників діяльності Товариства. Такий звіт теж був одобрений делегатами конференції та одноголосно схвалений.


Наступним в порядку денному розглядалося питання про обрання голови Львіської міської ради УТМР на наступний термін.

Роман КучинськийСлово надали кандидатам на посаду голови Товариства Роману Кучинському (старший єгер Товариства) та

Богдан ЧукорБогданові Чукору (член Товариства, в минулому головний мисливствознавець Товариства, нині головний спеціаліст Державного Управління охорони навколишнього природнього середовища в Львівській області).


Обоє кандидати озвучили недоліки існуючого стану ведення мисливсько-рибальського господарства, запропонували свої програми розвитку Львівської міської ради УТМР.
Після цього член Товариства п. Зіновій Сисун попросив перед голосуванням щодо кандидатули на посаду голови надати йому три хвилини для озвучення заяви низового колективу та довести до відома делегатів конференції інформацію, яка стосується фінансової та господарської діяльності Львівської районної ради УТМР. Можливості виступити він не отримав!


В свою чергу, член Товариства п.Микола Барабаш (до речі, начальник відділу оперативного контролю Державної екологічної інспекції в Львівській області) спробував висловитися щодо легітимності даної конференції, оскільки на його думку, не були належно проведені збори в окремих низових колективах, як того вимагає Статут УТМР. Він попросив надати йому можливість висловитись також по питанню обрання голови Львівської міської ради УТМР, в результаті чого присутніми знову було зчинено галас і дане питання було поставлено на голосування. Одноголосним рішенням делегатів конференції М.Барабашу було заборонено озвучити інформацію, з якою член Товариства прийшов на це зібрання.


делегати проголосували одноголосноПершим на голосування було запропоновано кандидатуру п.В. Дуди, делегати проголосували одноголосно.

Таким рішенням рядові члени Товариства були заскочені зненацька, адже п. В. Дуда навіть не озвучив програми розвитку Товариства на майбутній період.


Наприкінці конференції делегатами прийнято одноголосно резолюцію про тісну співпрацю Товариства з державними органами екологічного контролю. В деяких присутніх це викликало гірку усмішку, адже щойно одноголосним рішенням не дали можливості висловитися членам Товариства, державним інспекторам-екологам, які ризикуючи своїм життям та здоров'ям, протягом останніх років затримали не один десяток озброєних браконьєрів в мисливсько-рибальських угіддях Львівської міської ради УТМР.


По закінченні конференції член Товариства, помічник-консультант депутата Львівської обласної ради п.Роман Депа сам взяв слово та звернувся до членів конференції із наступним: на його думку метод проведення такої конференції є недемократичним, так як рядовим членам Товариства не дали змоги висловити свої думки та пропозиції. Окрім того, він звернув увагу на те, що під час конференції одні делегати до інших звертались «ТОВАРИЩЬ» замість ТОВАРИСТВО, зачитували доповіді із заздалегідь написаних аркушів, оцінку діяльності голові визнали позитивною одноголосно без озвучення будь-яких конкретних цифрових показників, програми розвитку і т.д. Негативним, на його думку, є той факт, що 30 хв. делегати вирішували чи надати слово рядовим членам Товариства, коли останні просили виступу до 5 хвилин. Не дати права висловитись, не дозволити бути присутнім на звітно-виборчих зборах громадської організації- де тут демократія ?

 

P.S. На адресу порталу HuntingUkraine.com у формі відгуків та обговорень на форумі продовжують надходити повідомлення від мисливців та рибалок Львова та області стосовно фактів порушень Статуту УТМР при проведенні 27 лютого 2009 року виборів голови Львівської міської ради УТМР.

Портал залишає за собою право висвітлювати подальший перебіг подій...

 

(АУДІОзапис конференції - вже незабаром)

 

Форум - 17-а звітньо-виборча конференція УТМР 27.02.2010р. м.Львів

 Коментарі  

 
#13 Igor1 14.07.2011 17:26
УТМР за головуванням п. Дуди навіть свій сайт в неті не поновляють. Нехай викладуть в ньому все що роздали б. Дубневичам і їм подібним. Хоча б виклали карту угідь які залишились. Ато тільки гроші з членів товариства луплять
 
 
#12 Ігор Шпак 18.03.2010 01:59
УТМР з таким керівництвом себе сам поховає. Але дивним є те, що Угляр Роман Юрійович за тим тихесенько спостерігає і робить вид що його це не стосується. А дарма, він як керівник обласної ланки мав би своєю твердою рукою навести лад в міському товаристві. Але як люблять говорити мисливці - він ні риба ні м'ясо!!!
 
 
#11 Бойко 16.03.2010 14:14
до мисливців УТМР.
Пропоную зібрати підписи під колективною заявою про визнання виборів Володимира Дуди недійсними. Багато членів товариства УТМР не були повідомлені про збори в низових колективах, озара товариства втрачені, дичини в угіддях з кожним роком все менше, членські внески і трудоучасть зростають, для членів товариства не проводяться змагання і інші заходи, браконьєрів ніхто не ловить, єгеря працюють на мінімальній зарплаті, відбуваються фальсифікації виборів, і т.д. і т.п. А коли і де будуть відбуватися вибори в обласну раду УТМР? Напишіть хто знає. Або ті посадові особи, які живуть на наші внески почнуть працювати для нас, або нехай залишать ці посади для енергійних фахівців.
 
 
#10 мисливці УТМР 16.03.2010 14:00
ВИМАГАЄМО ВИЗНАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ УТМР НЕДІЙСНИМИ І ПРИЗНАЧИТИ ПОВТОРНУ ЗВІТНО-ВИБОРЧУ КОНФЕРЕНЦІЮ!
 
 
#9 мисливці УТМР 16.03.2010 13:56
Роман Юркрович Угляр потурає Дуді і прикриває його. І на виборах він був присутній, бачив і чув, але не реагував як керівник. Риба гниє з голови.
 
 
#8 Igor Solonka 16.03.2010 05:25
і допоки так буде в наших угіддях?
 
 
#7 гість 16.03.2010 05:18
Делегати були Дудою В.М. "заряджені" на те, що на конференції буде рейдерська атака і відразу заберуть угіддя в товариства утмр. І члени утмр не будуть мати де віддихати і будуть купляти дозволи в олігархів. Всі делегати були намовлені.
 
 
#6 Pystomutu 16.03.2010 05:08
Дуда на контролює ситуації в угіддях, озера в товариства повідбирали, браконьєрів чим раз тим більше. Де діваються наші внески??? Вимагаємо опублікувати детальний звіт про роботу пана Дуди за 5 років і плани роботи УТМР на наступні 5 років! Я думаю що члени УТМР мене підтримають.
 
 
#5 Анатолий Иванович Львов 16.03.2010 04:52
Если такое дело, тогда отчетная-выборная конференция считается недействительно й! И председатель Львовского УООР привлекается к уголовной ответственности за нарушение избирательного законодательств а. Вот и вся юридическая оценка в сложившейся ситуации.
 
 
#4 Олесь 15.03.2010 23:34
Тут нічого дивного немає, просто підготовлена нормальна конференція з потрібними людьми.А непотрібних старалися відсунути і не дати можливості для зриву їхніх планів.Юристів у керівників УТМРу і без нас купа, з ними треба боротися радикальніше ;-) Ви сусіди сильно не переживайте - у нас на Франківщині аналогічна ситуація, одноголосне "ЗА" :cry: Цю кухню давно треба розганяти ІМХО
 
 
#3 Pavlo 15.03.2010 16:17
треба писати колективне :-| :-| :-| :-| :-| :-| звернення до вищестоячого начальства УТМР :oops: , в прокуратуру :-x , суд :-x . Може хтось з мисливців юрист :zzz , обєднаємося і зробимо добру справу для нашого товариства :roll: . Ми маємо право на якісний відпочинок в угіддях!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
 
#2 Андрій Винники 15.03.2010 15:55
Написано правдиво. Через таких людей ми і маємо безлад в угіддях. Хоча мені відомо, що перед зборами Дуда розповідав всім делегатам що нібито буде рейдерська атака щоб забрати угіддя в товариства. Лише тому всі голосували за нього. Але треба міняти ситуацію в кращу сторону, щоб в угіддях було хороше полювання і рибалка, щоб велося добре господарство, щоб можна було гордитися тим, що ти член УТМР.
 
 
#1 ivans 15.03.2010 15:54
а що, серед нас немає небайдужих юристів?
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com