Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Відстоювати довкілля ділом!
( 5 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10983   
Середа, 17 березня 2010 15:15

випалювання сухої рослинності в угіддяхНІ ! для випалювання сухої рослинності в угіддях

Наочна агітації за всіх часів і народів була одним з найбільш переконливих аргументів в захисті інтересів зацікавленої сторони. За часів незалежності України, окрім періоду виборчих кампанії, про це здебільшого забули, а даремно, бо ж достукатися до мас з приводу болючих природоохоронних питань нині дуже важко. А оскільки, мисливець нині чи не найбільш зацікавлена у реальному збереження довкілля особа, то йому, як кажуть, і відроджувати забутий метод впливу на свідомість громадськості.

І що відрадно, цього разу про це згадала не державна установа, а рядові мисливці Київщини, Волині, мисливського інтернет-видання "HuntihgUkraine.com" а також львівського клубу "Карпатське братство Діани", і Львівського благодійного фонду "Сокіл" . Першим кроком у цій благородній справі й стало сприяння видання власним коштом прихильників полювання яскравого плакату, що покликаний зменшити чисельність підпалів сухої трави у весняний період. Нажаль, мешканці сільської місцевості в своїй більшості не знають, що підпал сухої трави не призводить до поліпшення травостою та не додає родючості грунту, а лише нищить об'єкти тваринного та рослинного світу.

Плакат не треба довго читати, його легко зрозуміти, він завжди привертає до себе увагу. Мова пропагандистського природоохоронного плакату проста та зрозуміла всім.
На думку мисливців, плакатна пропаганда є необхідним елементом у складанні цілісної картини напрямків агітаційної роботи на території області, адже наочна агітація є своєрідним дзеркалом ідеології воюючих за примноження природного багатства наших мислвиських угідь, відображенням основних тенденцій та мотивів у цій справі.
Прихильники Діани займаються безкоштовним розповсюдженням плакатів по селах області і зустрічають підтримку й допомогу в цій добрій справі від місцевих мисливців.

Форум - Випалювання сухої рослинності в угіддях

 

Плакат проти випалювання сухої рослинності в угіддях

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com