Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Запитувать не будем віщунів
( 4 Votes )
Написав Володимир ПАЛЬЦУН Переглядів - 9420   
Середа, 17 березня 2010 18:34

Минула субота була особливим днем для сотень і сотень мисливців, згромаджених у 24 первинних колективах Львівської міської ради УТМР. Це, ясна річ, ніяк не пов'язано з інавгураційними святками у столиці чи з ще більшим торжеством з нагоди закінчення обридлої зими. Того дня на Пасічній, 141 відбулася XVII звітно-виборча конференція міської організації мисливців.

Напередодні у різних "охотницьких тусовках" можна було почути від деяких чорноустих оракулів занепадницькі волання і віщування повного мисливського армагедону. Мовляв, гинемо, сиротіємо і, звісно, куди ж дивиться керівництво? Нині ж такі часи, що без попелу на голові якось навіть бути непристойно. Пускали навіть чутки про ймовірні факти порушень статуту УТМР та можливі зловживання під час обранняя голови міської ради.

Але, як писав класик, "халдейських віщунів не будем питати". Тобто запитувати базік, звідки такі склоки і підозри і чи є на то факти.

У звіті голови Володимира Дуди про діяльність упродовж останніх п'яти років звучало чимало відрадного. Приміром, останнім часом територія угідь не тільки не зменшилася, а навіть трохи зросла і нині становить 42 тисячі гектарів. Відновлюється у лісах поголів'я диків і косуль, яких майже до ратиці вистріляли браконьєри у дев'яностих роках минулого століття. Приріст не дуже значний, але основне -- окреслилася тенденція.
До речі, про браконьєрів, особливо злісних, автомобільних. Фари ночами виблискують на полях щораз рідше. Принаймні так було зазначено на конференції. Якщо раніше єгері за три рейди ловили в середньому одного любителя дармівщини, то минулого сезону ця арифметика має співвідношення 8 -- 1.
Кілька слів про бухгалтерію. За п'ять минулих років дохідна частина становила 351 тис. грн, а видатки -- 325 тисяч. Половина пішла на зарплатню штатним працівникам, решта -- на податки і господарську діяльність (придбання кормів для дичини, матеріалів, утримання автотранспорту та інше).

Однак у житті товариства є чимало і гострих кутів, про які йшлося під час конференції. Мисливців тривожить, що у 2012 році закінчується термін оренди угідь, а нинішні скоробагатьки обов'язково, як вони це роблять геть у всій Неньці, спробують хапонути щось до своїх бездонних кишень. Активістам міської організації УТМР, первинним осередкам слід провести дуже важливу роботу у сільрадах, щоб не допустити дерибану угідь. Ніколи не можна забувати, що, на відміну від приватних мисливських господарств, в УТМР полювання та риболовля доступні не лише для багатих, а й для пересічних львів'ян. Врешті, ось факт, який годилося б подати у сатиричних програмах телебачення і рубриках газет. На озері в Лісневичах товариство з обмеженою відповідальністю "Карпатський водограй" не допускає мисливців до водного дзеркала, бо, стріляючи по качках, вони, мовляв, глушать тости і псують апетит "еліті", яка любить відтягнутися у тутешній кнайпі. Не дурійте, панове, це водне угіддя надане в користування міській раді УТМР!
Після активного обміну думками учасники конференції головою Львівської міської ради Товариства мисливців і рибалок знову обрали пана Дуду, якому віддали перевагу з-поміж трьох кандидатів.

І наостанок. Конференція розпочалася з годинним запізненням. Група упертюхів, яких ніхто не обирав делегатами, будь-що намагалася прорватися до залу. Ба більше -- виступити і повчити, як і що треба робити. Делегати одностайно проголосували за усунення їх із конференції. І таки частково домоглися свого, хоча дехто із самозванців залишився і заважав роботі безкінечними репліками. Що воно таке -- демократія? Чи, може, щось на кшталт рейдерства?

Володимир ПАЛЬЦУН,
член УТМР із 50-річним стажем


Форум ->17-а звітньо-виборча конференція УТМР 27.02.2010р. м.Львів

 Коментарі  

 
#11 ярий 24.03.2010 02:43
Після активного обміну думками учасники конференції головою Львівської міської ради Товариства мисливців і рибалок знову обрали пана Дуду, якому віддали перевагу з-поміж трьох кандидатів.


Що і було відомо наперед :-) :-)
 
 
#10 ivans 19.03.2010 13:48
Як то площа угідь може взяти та зрости? Виросла?
Цікаві дані з виїздами за бракошами на зайця. Якщо не виїжджати в угіддя, а намотувати круги навколо офісу, то результат буде ще кращим. Але ж зайців щороку стає менше....
Цікаво, кому вдавалося потрапити на полювання на кабана та козу в угіддя ЛМР УТМР? Пану Дуді та пану Пальцуну та ін. його друзям напевне. А кому ще?
 
 
#9 V-Hunter 18.03.2010 15:36
Оце насмішив цифрами. А якщо чесно образливо читади дурню всіляких запроданців.
 
 
#8 Чишки 18.03.2010 04:33
Вибори Дуди відбулися з численними порушеннями!!! Чекаємо рішення президії УТМР.
 
 
#7 Dina 18.03.2010 03:41
ПАЛЬЦУН - БРЕХУН
з 50-ти річним стажом.
 
 
#6 Журналіст - мисливець 18.03.2010 03:32
Дуже соромно мені за Вас, пане Володимир ПАЛЬЦУН, член УТМР із 50-річним стажем! Знаю Вас давно, багато сміявся з Ваших творів. Але те, що Ви утнули на цей раз не личить Вам, ох не личить. Ви прекрасно розумієте, що в цьому мисливському товаристві далеко не все гаразд. Зловживання систематичні, а результат є таким, що дичини в угіддях майже немає. А Ви цьому потураєте. Своїм добрим ім'ям Ви намагаєтеся прикрити шахраїв, які дурять членів товариства, які його розвалюють. Я черговий раз прочитав Ваші статті:
mynews-in.net/.../1109353.html

www.lvivpost.net/.../prk,1

ratusha.lviv.ua/.../

Знаєте, що вражає? Те, що Ви придумали такий заголовок. Як Ви змогли назвати принципових членів товариства віщунами? І що вони згромаджені в 24 мисливські колективи. До Вашого відома - згромаджують сіно. А мисливці - не сіно. А вираз "Охотницьких тусовках" Вам не личить. Це Товариство. А ми члени Товариства. І не "упертюхи" як Ви пишете, а громадяни України, які хочуть полювати і рибалити належно, які регулярно оплачують членські внески і вимагатимуть належної уваги до себе. Велике прохання до Вас: не пишіть більше нічого, не позортеся, придумуйте собі байки на якусь іншу тему, наприклад про смішні трафунки на полюваннях, тощо. Не ганьбіть себе і свій стаж письменника і члена УТМР. Соромно за Вас, за те, що Ви підтримуєте ледацюг і дрібних злодіїв.
 
 
#5 Пустомити 18.03.2010 02:50
У четвер 18 березня в 13.00. на Пасічній 141 відбудеться засідання презиції Львівської обласної ради УТМР і буде чітко видно яке рішення прийме президія по фальсифікаціях виборів міської ради УТМР Портал huntingukraine.com має висвітлити щоб не було зловживань і на цей раз. Просимо висвітлити, Ви молодці, об'єктивні і пишите ПРАВДУ. Чекаємо.
 
 
#4 Lesyk 18.03.2010 02:35
На озері в Лісневичах товариство з обмеженою відповідальніст ю "Карпатський водограй" не допускає мисливців до водного дзеркала, бо, стріляючи по качках, вони, мовляв, глушать тости і псують апетит "еліті", яка любить відтягнутися у тутешній кнайпі. Не дурійте, панове, це водне угіддя надане в користування міській раді УТМР!

ХА+ХА+ХА.
ЗАВТРА вАС В УГІДДЯ НЕ ВПУСТЯТЬ, А вИ БУДЕТЕ ПРО ТО ЛИШ ПИСАТИ В ІНТЕРНЕТІ, ПИСАТИ НЕ МІШКИ НОСИТИ, БАЙКАРІ З 50-РІЧНИМ СТАЖЕМ!
 
 
#3 Ігор Шпак 18.03.2010 02:10
Пальцун відробляє тою статтею те, що полює і рибачит безплатно в угіддях товариства. Він гроші в касу товариства не вносить, це можна легко перевірити чи є його підпис у відомостях. І це перевірять компетентні органи і ревізійна комісія з Києва. Почесний член??? А що він особисто зробив для товариства крім написання декількох байок? Може годівниць набудував? Може браконьєрів сотню спіймав? А може він меценат і гроші перераховував на товариство? Ганьба таким байкарам які не мають совісті і гідності, і розуміють що пишуть неправду, але таки пишуть. Ганьба!
 
 
#2 гість 18.03.2010 01:50
Така "заказуха" що аж смердить... А заголовок який, ай-ай-ай, "позитивні" речення виділено жирним шрифтом. А якщо прочитати цю "статтейку" уважно, можна зробити висновок про безсилість й невміння налагодити роботу тов.Дудою. Львівська УТМР з таким керівником приречена... На жаль...
 
 
#1 roman67 17.03.2010 23:16
Пане - Володимир ПАЛЬЦУН, ви старша та поважна Людина, та не ганьбіть своїх сивих скронь. Вибачте та називати "Група упертюхів" принципових членів Товариства, це занадто. Скажімо мені незрозуміла хоб проста математика :
1200 членів УТМР сплачують по 150 грн.= 180 000 грн. на рік множимо на 5 років = 900 000 грн. (а ви цитуєте п. Дуду про 351 000).
А де картки по зайцях ( по 180 ) грн. , качка ( по 150 ) грн. збори за рибалку і т.д. Якщо Вас пане Володимир ПАЛЬЦУН, такий перебіг математичний влаштовує, то я ПРОТИ.
Не інакше як лицемірство Ви подаєте "останнім часом територія угідь не тільки не зменшилася, а навіть трохи зросла і нині становить 42 тисячі гектарів. Відновлюється у лісах поголів'я диків і косуль".
"До речі, про браконьєрів, " - дійсно доречі, де? коли? скільки? спіймано, складено Актів, а чи хоча б один раз Нива або вже списаний УАЗ виїзжали в рейд, - НІ.
Не годиться Вам старшому , поважному чоловікові вважати членів нашого Львівського Товариства, в котрих є своя думка, котрі не є стадом баранів "халдейських віщунів не будем питати", це Ви дарма так Шановний.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com