Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Блюдгаунд, FCI 84 / Bloodhound, собака св. Губерта, Chien de Saint-Hubert
( 9 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 4821   
П'ятниця, 02 квітня 2010 15:34

Блюдгаунд FCI 84(Bloodhound собака св. ГубертаБЛАДХАУНД, (Bloodhound), Chien de Saint-Hubert або собака св. Губерта, являється «дідом всіх службово-розшукових собак» - в жилах біглів, басетів чи браків тече кров бладхаунда.

 

Він був відомим задовго до нашої ери, однак свою назву - Blood - в перекладі з англійської «кров» - він отримав не тому що кровожерлевий, а тому, що вважався породистою собакою «блакитної крові».

 

 

Він ніколи не нападає на людей оскільки має добру вдачу, безглуздо навчати його як сторожову собаку чи собаку для захисту. Це прекрасна сімейна собака- компаньйон, яка славиться тим, що знаходить людей, які зникли: бладхаунд не полює за людьми, а іде по слідам. Якщо знайшов свою «здобич», він безмежно щасливий і радісно махає хвостом. Бладхаунд ласкавий, ніжний і дружній. Його велика сила потребує сильного, особистого господаря. Ця собака в цей же час дуже чутлива, з нею ніколи не можна грубо поводитись, тим більше бити її. Бладхаунд інтенсивно виділяє слину, його потрібно багато вигулювати, у нього дивовижний голос. Він не просто домашня собака, а дуже специфічна для людей, які справді його цінують.


Порода походить з Англії, але її первинних предків з впевненістю можна було б шукати в Арденах в монастирі св. Губерта. В схрещувані і формуванні прийняли участь деякі браки.

FCI 84 Bloodhound Chien de  Saint-Hubert


Розведення блюдгаундів в Чехословаччині поки що малопоширені, так як перший екземпляр цієї породи був привезений з Голандії лише в 1974 року. Отримані у нас до сьогодні результати на випробуваннях свідчать про те, що блюдгаунд являється відмінною спортивною собакою по кровяному сліду.


Крім свого мисливського використання блюдгаунди з'являються в руках любителів - собаководів в якості командно-декоративної собаки завдяки своїй незвичайно оригінальній зовнішності.

Блюдгаунд собака св. Губерта

 

СТАНДАРТ

Батьківщина:Бельгія

 

Блюдгаунд- сира, важка, масивна, короткошерста собака, звичайна, спортивна з характерною головоюЗагальний огляд. Блюдгаунд- сира, важка, масивна, короткошерста собака, звичайна, спортивна з характерною головою, повільна з величним рухом собака, дуже ласкава зі своїми,чужих тримає на відстані. Трішки вперта. Володіє грандіозним відчуттям, здатна працювати по сліду п'ятиденної давності. Бладхаунд - спокійний і привітний компаньйон, улюбленець сімї.

 

Висота в холці у кобелів 60-68 см, у сук 58-62 см. Вага коливається в межах 40-48 кг. Голова являється найбільш характерною ознакою цієї породи. Довга, не занадто широка,пластично модельована.


Череп. Високий, стрімкий із сильно розвинутим потиличним горбом. Надбрівні дуги виражені при підняті. Щелепа біля мочки носа довга і широка, зтянута і вузька в скулах, особливо під очима.

Шкіра на скулах і на лобі утворює характерні товсті складки, зморшки, які відрізняють цю породу від усіх інших.


Губи. Дуже грубі, звислі, на кутах рота утворюють брили, звисаючі на 5см. Прикус ножицеподібний.


Очі. Невиликі, темно-горіхового коляру, круглуватої, форми глибоко посаджені з нависаючою верхньою повікою, а нижня обвисає і показує темно-червону слизову ока (коньюктива).


Мочка носа. Завжди темна - чорна.


Вуха. Дуже довгі низько посаджені, обвисаючі в легких складках вперед, в натянутому стані навіть заходять за мочку носа. Дуже тонка шкіра вух покрита ніжною, шовковистою, короткою шерстю.


Шия. Помірно довга, товста, мускулиста з характерним звисанням сирої шкіри на горлі. Довга, міцна шия дозволяє собаці працювати по кров`яному сліду досить тривалий час не зупиняючись.


Грудна клітка. Широка і глибока.


Поясниця. Широка і дуже потужна по відношенню висоти собаки в холці. Типічно широкий сильно розвинуті маклаки.


Живіт. Помірно підібраний.


Кінцівки. Прямі, міцні, товсті, добре розвинуті, мускулисті.


Хвіст. Пружній, довгий і товстий, тримається в легко зігнутому стані дещо вище лінії спини. На нижній частині хвоста подовжена шерсть утворює підвіску довжиною близько 5 см. До кінця хвоста шерсть послідовно сходить.


Шерсть. Шерсть на тулобі і кінцівках коротка, і пружна і тверда на голові і вухах дуже ніжна (шовковиста)


bloodhoundЗабарвлення чорне, ржаво-коричневе, чорно-підпале і темно-коричневе, або однотонне темно-коричневе. Найбільш характерним забарвленням цієї породи є чорний з темно-коричневим, при чому чорний колір утворюють черпак на спині пообіч і верхній частині шиї і голови, коричневий утворює підпали. Білий колір неприпустимий,тільки найбільші білі ознаки на передній частині грудей, або на кінцівках і в основі хвоста не являються дискваліфікуючим пороком.


Пороки. Недопустиме біле забарвлення, інші пороки не вказані.

 

За 10 бальною шкалою догляду за шерстю потребує на - 1 бал,необхідність вигулу - 9 балів, утримання в квартирі - 1 бал.


Найчастішими захворюваннями є : тазобедрена дисплазія,заворот шлунка,заворот повік.


Дана порода підходить тільки для досвідчених собаководів.


Орієнтовна ціна ~ 1100 евро.


 

Шукаєте де гідно відпочити в Україні, і щоб при цьому цікаво провести час? Туроаператор "Вир Мандрів" має цілу низку пропозицій на будь-який смак. Це захоплюючі подорожі та ескурсії по Україні, відпочинок в Карпатах, різноманітні екстримальні та спортивні тури, безліч варіантів для сімейного відпочинку та багато іншого. Тут кожен зможе знайти щось для себе.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com