Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Росія, якої не чекали - Природа покарала? (ФОТО)
( 2 Votes )
Написав Олег Хорошун Переглядів - 12212   
П'ятниця, 02 квітня 2010 16:15
Природа покаралаПриводом для цього матеріалу стала післяноворічна авіакатастрофа в Росії та її наслідки. Оскільки на всіх без винятку російських телеканалах в цей час ішов новинарний телебоєвик «Газпром» мочить в сортирах Україну й Європу», подробиці трагедії до широкого українського загалу навряд чи дійшли. Сталося ж ось що.

9 січня в горах суб'єкту Російської Федерації - Республіці Алтай - зник вертоліт Мі-171 (експортний варіант Мі-8АМТ на базі загальновідомого Мі-8) з трьома членами екіпажу й вісьмома пасажирами. 11 січня борт, що зазнав аварії, вдалось знайти й урятувати чотирьох людей, з яких двоє були в тяжкому стані.

 

А тепер про особливості. По-перше, на борту були VIP-персони.

Загинули Олександр Косопкін, повноважний представник президента РФ в Держдумі та Сергій Лівішин, працівник апарату Держдуми РФ. Віце-прем'єр Республіки Алтай, представник її уряду в Москві Анатолій Банних відбувся подряпинами, головний експерт об'єднаної експертної ради комітету Держдуми з економічної політики й підприємництва Микола Капранов в лікарні.


По-друге, регіональний інтернет-ресурс «Алтапресс» опублікував фото з місця трагедії, на яких зафіксовані інші «пасажири» Мі-171 - трупи занесених в Червону книгу РФ й Міжнародну червону книгу гірських баранів або архарів. Більш того, за даними російських природоохоронців, популяція тамтешнього підвиду архара - алтайського гірського барана - має статус «зникаючі види» 1-ї категорії й налічує всього щось близько 200 особин.

Загинули Олександр Косопкі

У зв'язку з чим зверталась особлива увага на присутність на борту голови комітету з охорони, використання й відтворення об'єктів тваринного світу Республіки Алтай Віктора Кайміна (загинув).

По-третє: існуючі на сьогодні висновки експертизи, що вертоліт 2008 року випуску був заправлений якісним пальним, а двигуни чітко працювали до самої сутички з землею, дали змогу фахівцям стверджувати:

катастрофа сталася внаслідок небезпечних маневрів на критично малій висоті в складних гірських умовах алтайської ущелини.

По-четверте: вертоліт належав компанії «Газпромавіа».

Правда, на фоні титанічної війни «Газпрому» з «ворогами, які крадуть газ» - не варта детального висвітлення в могутньому гольфстримі російських медіа історія? Але давайте не будемо зловтішатися щодо безкарності нинішніх кремлівських бояр та їх опричників. Зрештою, наші не далеко втекли - просто «королівство» малувате. Ще в Швейцарських Альпах таке-сяке шато-мато (без пальто) спалити - куди не йшло, а от на гелікоптері за альпійським гірським козлом (15 тис. голів популяція! В центрі промислової Европи!) поганятися - швейцарські дикуни не зрозуміють. Не той розвій демократії!..

 

фото з замордованими  алтайськими архарами

 

Але повернімось до наших баранів. Інтернет-користувачі зі стажем знають, що таке спілкуватись з російськими опонентами (і, не приведи Господь, сперечатись) стосовно українсько-російських взаємин. Інтернет-поля «ru» та «uа», мов поле з пушкінської «Руслана та Людмили», вистелене білими кістьми, черепами й поламаними списами учасників тих герців. «О поле, поле, хто ж тебе...». Ми знаємо - хто, чи не так?

І з цього знання, - геть забувши, що Москва ще не вся Росія, - ми зробили висновок: Росія є країною, історично та істерично схильною до тоталітарної свідомості; її населенню потрібна не демократія, а «самодержець», котрий «в морду б'є, але за діло»; мало не 90-відсоткові рейтинги спочатку Владіміра Путіна, а тепер - Дмітрія Мєдвєдєва відображають ставлення російського народу до «царя» і т.д.

А ні хріна вони не відображають.

Може в читача виникне інша думка, але я, перечитавши інтернет-відгуки росіян на фото з замордованими алтайськими архарами (в стегні одного, з відтятою головою, ще стирчить мисливський ніж), дійшов висновку, що в суперечках з кремлевертухаями у Мережі, в спогляданні щоденного російського теленаїзду на Україну ми дещо прогавили справжню Росію і справжній її народ.

ФОТО сайту Алтапресс

Нижче - цитати з інтернет-форму, котрі даю мовою оригіналу. Хоча більшість з них проходять під лозунгом «Козлы, не трогайте козлов!» (цитата), але я свідомо вибрав лише ті, що перегукуються з «газовою війною». Отже:

«...И, конечно же, бесит молчание наших верховных.

Зачем нам круглые сутки показывают «газовый конфликт»? «Неудачная охота» требует намного большего внимания со стороны властей. Ведь в данном случае, по иронии судьбы, в одном эпизоде обнажился весь букет бед России: коррупция, произвол, беззаконие, ложь...

Какая, к черту, «свобода слова» у нас в стране, если из огромного количества сайтов в интернете высказать свое мнение можно только на нескольких сайтах. Новости по ТВ смотреть оскорбительно...»

«...Ведь у наших властей всегда есть чем занять наш холопий мозг, чтобы никто не думал о реальных проблемах, которые касаются каждого из нас. Сейчас идет жесткая прокачка мозгов через «зомбибокс» двумя темами: «сектор Газа» и «сектор без газа». Когда темы исчерпают себя, про козлов все забудут... Такая ситуация уже давно...»

«...Теперь понятно почему ГАЗ дорогой у нас... Вертолёт, кажется, ГАЗПРОМОВСКИЙ?! Вот куда БАБЛО уходит! На ОПЛАТУ «аттракционов»...»

«...Мы живём в эпоху гибели «империи»... Много езжу по стране, вижу, сравниваю... Монстр «вставший с колен», никакого отношения к просвещённой России не имеет. Но, похоже, у нас уже и нет шанса вылезти из этого дерьма... Отсутствие гражданского общества - великая беда России. Что касается ситуации, то животных всегда жалко больше, чем людей - у них-то точно нет голоса для ответа...»

А ось - у відповідь на зауваження форумчанина, котрий хотів би дізнатись позицію президента РФ щодо «алтайської бійні»: «...Позиция кого, простите? Президента? Его позицию не видела. А вот поза всего народа очевидна - КОЛЕНОЛОКТЕВАЯ...»

А ось - російська народна творчість:

«Однажды Владимир ВладимировичTM Путин сидел в своем рабочем кабинете и напряженно думал, как же ему прокачать через Украину туркменский газ.

Вдруг на столе у Владимира ВладимировичаTM зазвонил Президентский телефон. Владимир ВладимировичTM немедленно снял трубку.

- Слышь, брателло, - раздался в трубке голос Президента Российской Федерации Дмитрия Анатольевича Медведева, - я тут ща камменты читаю...

- Че?! - удивился Владимир ВладимировичTM. - Какие камменты, брателло?! У нас Европа через две недели замерзнет! Какие могут быть камменты?!

- Это у тебя Европа замерзнет, - спокойно отвечал Президент Российской Федерации. - Ты - премьер-министр. Вот и думай. А не придумаешь - я могу и уволить... Так вот, я тут читаю камменты, и тут почему-то все спрашивают - че это мой представитель в Государственной Думе за казенный счет с газпромовского вертолета стрелял занесенных в Красную книгу животных? Че отвечать-то?

- Отвечай так, - сказал Владимир ВладимировичTM, - никто ни в кого не стрелял. На самом деле твой представитель в Государственной Думе летал на Алтай, чтобы найти там место для нового газопровода, потому что наши украинские партнеры...

- Брателло! - не понял Президент, - почему на Алтай-то?! Это ж совсем в другой стороне!

- Да? - немного растерялся Владимир ВладимировичTM. - Ну извини, я тут совсем с этой Украиной уже... Ты тогда вот что - ты каммент сотри, а юзера забань. Раз - и готово.

- Ага... - пробормотал Дмитрий Анатольевич, - Ну, вроде неудобно как-то... Сам сказал - комментируйте, а тут сразу - сотри и забань... А демократия как же?

- Так это и есть демократия, - пояснил Владимир ВладимировичTM. - Демократия, брателло, - она только для демократов. Для всех остальных ничего не меняется».

...До речі, за даними всеросійського перепису населення 2002 року, українці за чисельністю займають шосту позицію в багатонаціональній Республіці Алтай, пропустивши вперед, серед аборигенів, алтайців, теленгітів та тубаларів, але випередивши кумандинців (серед загиблих в катастрофі Мі-171 - командир льотного загону Горно-Алтайська Володимир Підіпригора).

Надибав я на алтайському форумі й відгук з України:

«...Сам с Украины. Честно говоря, не ожидал прочитать подобного мнения от россиян о своей власти. Сейчас на украинских форумах царит «газовая тема» и, что характерно, резко - в разы - увеличилось число посетителей с российскими ip-кодами, чьи посылы по смыслу одинаковы: главное - облить грязью Украину и на этом фоне подчеркнуть, как повезло РФ с руководством, - В.Путиным и Д.Медведевым, - при которых Россия выбилась чуть ли не в лидеры земной цивилизации... Я был недавно в России, никаких глобальных различий с Украиной не заметил: та же нищета, грязь, тотальная коррупция, чиновничий беспредел... Но есть одно различие:

у нас президент с рейтингом 5%, по сути, политический труп... Но почему в России, при таком же социальном положении народа, рейтинг руководителя 76%?..

Зайдя на этот сайт, понимаю, что есть еще люди в России...»

Згоден. Бо останніми днями в російських медіа з'явилась версія: вертоліт впав не тому, що пілот захопився командами стрілка й зачепив гвинтом скелю, а тому, що хтось з місцевих «Дерсу Узала», котрих «задрали» вертолітні нальоти московських браконьєрів на рідні угіддя, просто розніс пострілом редуктор гвинта. Легенда про Робін Гуда, як на мене, але, може, хтось з «кремлівських ведмедів» заробить стійку «ведмежу хворобу» щодо безкарного вбивства червонокнижних тварин своєї батьківщини, «підніманням з колін» котрої вони так переймаються на зовнішньополітичній арені. І вірю - навіть без робінгудівщини є ще люди в Росії. Бо ведмеді з приводу «алтайської бійні» такого не складуть:

«Среди бесправного народа, Взбрыкнула русская природа. И нам урок преподала - Не век партийному медведю, Драть беспартийного козла».

ФОТО сайту Алтапресс

 

Природа покарала?

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com