Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
За спалювання сухої рослинності притягнули до адмінвідповідальності
( 1 Vote )
Написав Vasyl Eger Переглядів - 11595   
П'ятниця, 16 квітня 2010 15:54
Планы эвакуации при пожареДержавна екологічна інспекція у Львівській області провела ряд рейдових перевірок у рамках підготовки та проведення «Дня Довкілля». За результатами цих перевірок, за випалювання стерні, луків, пасовищ, рослинності, або її залишків, до адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

 

Також під час перевірок, держінспекція значну увагу приділала проблемі забруднення навколишнього середовища, особливо земельних ресурсів. Загалом порушення у всіх районах області були однотипні: несанкціоноване складування сміття і засмічення земель побутовими відходами; випадки засмічення прибережно-захисних смуг; засмічення лісових смуг та узбіч вздовж доріг.

 

На превеликий жаль, надалі масовими залишаються випадки спалювання прибраного сміття та сухої рослинності і, оскільки, підпаливши сміття, люди часто залишають вогнище без нагляду, це призводить до великих пожеж.


Державна екологічна інспекція в Львівській області звертається до представників обласних та районних владних структур, керівників організацій, установ та підприємств, навчальних закладів, представників громадських організацій, мешканців кожного міста, селища чи села долучитися до проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо вжиття дієвих заходів по недопущенню забруднення, засмічення земель побутовими та іншими відходами їх забур’янення, а також спалювання стерні і залишків сухої рослинності.

____

Стсттіа 77-7

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com