Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Чернігівській області проводяться рейди з виявлення спалювання рослинності
( 0 Votes )
Написав КЕПУ Переглядів - 13280   
П'ятниця, 16 квітня 2010 16:55
рейди з виявлення спалювання рослинностіОстаннім часом мають місце непоодинокі випадки спалювання рослинності або її залишків, що призводить до значного забруднення атмосферного повітря та погіршення якості земельних ресурсів.

Велика кількість диму від випалювання стерні, поживних решток, сухої рослинності, опалого листя, тощо, створює безпосередню загрозу для здоров'я людини.

 

 

Крім того, дим негативно впливає на стан навколишнього природного середовища - знижується родючість ґрунтів, порушується їх структура, зменшується протиерозійна стійкість, забруднюється атмосферне повітря та з'являється пожежна загроза для прилеглих територій.

Відповідно до статті 39 Закону України "Про тваринний світ" та статті 27 Закону України "Про рослинний світ" випалювання сухої рослинності або її залишків допускається лише в разі господарської необхідності за відповідним дозволом територіальних органів спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів.

Як повідомила КЕПУ прес-служба Мінприроди, з метою недопущення виникнення вищезазначених негативних чинників керуючись природоохоронним законодавством Державною екологічною інспекцією в Чернігівській області проводяться спеціальні рейди-перевірки суб'єктів господарювання.

До порушників природоохоронного законодавства застосовуватимуться заходи адміністративного впливу згідно з ст. 77-1 КУпАП на громадян накладається штраф у сумі від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн. Якщо такі дії вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, то на громадян накладається штраф у сумі від 340 до 680 грн., на посадових осіб від 1190 до 1700 грн.

Крім державної екологічної інспекції це питання контролює СЕС та органи місцевого самоврядування.

Якщо ви виявили факти спалювання рослинності, її залишків чи сміття, повідомте про це Держекоінспекцію в Чернігівській області за телефоном: (0462) 651-362.


 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com