Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Львівщині селяни погрожують спалити 7 тисяч га депутатського лісу
( 0 Votes )
Написав ZIK Переглядів - 9723   
Понеділок, 26 квітня 2010 12:20

Вчора, 25 квітня, на запрошення громади у село Зіболки Жовківського району приїхав депутат Львівської облради Михайло Коваль. На переконання місцевих жителів, саме Михайло Коваль стоїть за ПП «Спектр-центр», котре рішенням Львівської облради від 22 грудня 2009 року отримало в оренду на 49 років майже 7 тисяч гектарів лісових угідь біля Зіболок.

На зустріч-мітинг із Михайлом Ковалем у центр села прийшло більше ста місцевих жителів. Однак розмова із Ковалем жодного конструктивного результату не принесла, фактично перетворившись у суперечку місцевих жителів із депутатом.

На думку місцевих жителів, щоби отримати ліс в оренду потрібне погодження сільських рад. А цього немає, і, як вважають селяни, не буде. На зустріч із депутатом не прийшов сільський голова Зіболок Орест Купновицький, зіславшись на проблеми з серцем.

Після зустрічі місцеві жителі вирішили, що завтра, 27 квітня, будуть перекривати міжнародну трасу «Львів - Рава-Руська» у Жовкві, а також запевнили: якщо ліс таки буде передано в оренду, його підпалять, але належати депутату він не буде.

Натомість Михайло Коваль під час зустрічі зазначив, що усі документи по цій справі зараз вивчає прокуратура. На його думку, усім сторонам потрібно погодитися із висновками прокуратури. Увесь час, поки тривала зустріч у Зіболках, неподалік чергувала вантажівка з працівниками спецпідрозділу «Беркут».

Нагадаємо, місцеві жителі села Зіболки пікетували сесію Львівської обласної ради. Під час акції протесту селяни запросили депутата Михайла Коваля на схід села.

Довідка.

Жителі і депутати кількох сільських рад Жовківського району виступили з протестом проти рішення Львівської обласної ради від 22 грудня минулого року, яким одному з приватних підприємств було передано в оренду на 49 років майже 7 тисяч гектарів лісових угідь.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com