Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Верховна Рада України прийняла Закон щодо посилення боротьби з браконьєрством
( 3 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 14326   
Вівторок, 27 квітня 2010 10:37
15 квітня майже в останні хвилини вечірнього засідання Верховна Рада України прийняла в другому і остаточному читанні розроблений Київським еколого-культурним центром і Громадою Рибалок України Закон України "Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів з боротьби з браконьєрством)" № 3003 від 22.07.2008 р. Цим Законом повертаються повноваження громадським екологічним, рибоохоронним, мисливським та лісовим інспекторам - право складати протоколи на браконьєрів по всім "браконьєрським" статтям Адмінкодексу.

Також значно розширені права штатних інспекторів природоохоронних служб і державної охорони природно-заповідного фонду України, надані права складати протоколи на браконьєрів керівникам мисливських господарств, посилені адміністративні заборони на продаж браконьєрських знарядь та снастей на ринках. Будемо сподіватися, що найближчим часом цей Закон буде підписаний Президентом України і набуде чинності.

Прийняття цього Закону дозволить значно посилити боротьбу з браконьєрством. Раніше, до 2000 р. (коли громадських інспекторів майже позбавили всіх прав ефективно боротися з браконьєрством), громадські інспектори активно припиняли порушення і чисельність складених протоколів становили до 30% всіх протоколів по країні. В даний час в Україні затримується до 100 тис. браконьєрів щорічно.

Джерело: civicua.org

 Коментарі  

 
#1 Мисливський клуб Карпатське братство Діани 27.04.2010 16:23
Прийнято надзвичайно актуальне рішення, яке при нормальній постановці питання принесе позитивні результати в справі боротьби з браконьєрством. Хоча і потужні браконьєри намагатимуться "отримати" такі посвідчення щоб продовжувати безнаказано наносити шкоду природі і "відмазуватися" при затриманні їх правоохоронними та природоохоронни ми органами.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com