Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
"Упіймалися на гачок" держінспекторів
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4696   
Четвер, 06 травня 2010 09:22

В рамках проведення природоохоронної операції «Нерест-2010» працівниками Державної екологічної інспекції в Львівській області спільно з працівниками Львівдержрибоохорони та БМОП «Беркут», із залученням громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища за період з 27 квітня до 03 травня здійснено рейдові перевірки на водоймах Львівської області. Зокрема, проведено рейди на території Стрийського, Жидачівського, Сколівського, Турківського, Старосамбірського, Самбірського районів.

 

В результаті проведеної роботи на порушників правил полювання складено 20 протоколів. Виявлено та вилучено 50 м сіток ставних, 6 безгосподарних екранів-сіток.

 

В урочищі «Кривуля» Самбірського району затримано 4 браконьєрів, які за допомогою гумового човна і сіток проводили вилов риби. В порушників вилучено 130м сіток ставних.

 

Крім того, під час проведення рейд-перевірки було виявлено незаконний забір піщано-гравійної суміші об’ємом 4 м3 з річки Стрий поблизу с. Верчани. Порушника притягнуто до адмінвідповідальності відповідно до ст.47 КУпАП.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com