Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Президенту замало Дніпровсько-Тетерівського господарства для полювання?
( 0 Votes )
Написав екологічні новини Переглядів - 12404   
Середа, 12 травня 2010 15:39
„Адміністрацією Президента України на даний час розглядається питання скасування Указів Президента України про створення національних природних парків „Білоозерський", „Залісся" та „Синьогора" - про це йдеться у листі керівника Державного управління справами Андрія Кравця у листі до Мінприроди.
Минулого року, попереднім Президентом України, були підписані Укази про створення 24-х нових національних парків у різних регіонах України. Згідно Указів Віктора Ющенка, у національні природні парки мають бути перетворені і президентські резиденції - „Синьогора" у Івано-Франківській області та „Залісся" і „Білоозерське" у Київській області.

Це означало, що закриті від „сторонніх" очей резиденції Президента, які використовуються ним, його родиною та гостями для відпочинку, мали перетворитися на природоохоронні установи, призначені для збереження унікальних природних комплексів та розвитку туризму, тобто стати відкритими для загалу.

Та у нового Президента мабуть інші плани щодо використання цих територій, які являють собою великі лісові масиви (по декілька десятків гектарів кожен). За часів президентства Ющенка, реорганізувати у національний парк планувалося також і Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство, яке розташоване у Вишгородському районі Київської області. Але за свою каденцію Ющенку ці плани реалізувати так і не вдалося, адже відомо, що Дніпровсько-Тетерівське господарство - це практично мисливська резиденція чинного Президента Віктора Януковича.

Невже Віктору Януковичу стало замало для своїх полювань Дніпровсько-Тетерівського господарства, що займає понад 30 тис. га, і він прагне повернути у свої „володіння" ще і „Залісся", „Синьогору" і „Білоозерське"?

Нагадаємо, що вищезазначені резиденції перебували у підпорядкуванні Державного управління справами, і передбачалося, що новостворені національні парки також перебуватимуть у віданні цієї державної установи.

З метою недопущення скасування Указів про створення національних парків, громадські природоохоронні організації вже звернулися до Президента України Віктора Януковича.

Джерело - екологічні новини

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com