Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Львівщині на волю випустили шістьох зубрів
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 9578   
Вівторок, 18 травня 2010 23:33

У заповіднику «Сколівські бескиди», що на Львівщині, випустили на волю шістьох зубрів, захищати їх буде навіть церква. Майже рік жили у вольєрі завезені з Німеччини цінні тварини - акліматизовувались та звикали до тутешніх умов. За цей час навіть привели на світ зубреня.

Святослав Олегович (зубролог): "Як Тимко народився, вони його оберігали, всяке чи приближення людини - вони вже гуртувалися в стадо, його в середину брали", - повідомляє 24 канал.

Після адаптації тварини ніяк не хотіли йти з вольєру - звикли до своїх опікунів. Тож довелося їх буквально виманювати на волю ласощами.

Василь Бандерич (директор Національного парку "Сколівські Бескиди"): "Підгодовували їх сіном, соломою, концентрованими кормами, зерносумішшю, а також капустою та буряками. Зубри занесені до родовидної європейської книги зубрів. Всі наші зубри, починаються на "Т": Тішка, Тіра, і наш український Тимко".

Тварини ще кілька разів повертатимуться сюди, аби попоїсти. І лише згодом забудуть дорогу до годівниці. На волі найбільшим ворогом зубрів є людина. Цього року на Буковині браконьєри вбили двох тварин. Це попри те, що за вбитого зубра дають до 15 років в'язниці з конфіскацією майна. Екологи навіть звернуться до церкви, аби священики закликали мешканців не нищити тварин.

Василь Бурмас (заступник начальника обласного лісового та мисливського господарства): "З браконьєрами важко говорити, їм говори не говори, це є злочинець, який іде просто за куском м'яса, для нього: що зубр, що мамонт - це є м'ясо, він не розуміє, що це є звір, якого відновлюють всі разом, гуртом, не тільки хтось один, а задіяно багато інституцій для того, щоб задіяти популяцію зубрів в Карпатах".

Утім, ласих до наживи важко зупинити, адже за одну тварину браконьєри отримують до 30 тисяч гривень. Зараз в Україні залишилося лише три сотні зубрів.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com