Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Янукович підтримав розгул браконьєрства
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 8534   
Четвер, 20 травня 2010 14:36

У середині травня 2010 р. Президент України В. Янукович не підтримав розроблений Київським еколого-культурним центром і Громадою рибалок України і прийнятий Верховною Радою України закон № 3003 про посилення боротьби з браконьєрством. Про повернув закон назад до Верховної Ради України з пропозицією вилучити із закону всі пункти про надання громадським інспекторам права складати протоколи за статтями Адмінкодексу. Кроме того, він запропонував взагалі анулювати інститут рибних і мисливських громадських інспекторів.

19 травня 2010, в актовому залі Верховної Ради України, під керівництвом заступника спікера Верховної Ради України, народного депутата України Миколи Томенка відбувся круглий стіл, присвячений цьому закону. У його роботі взяли участь народні депутати України, представники Юридичного управління Адміністрації президента України, керівники Мінприроди, Держкомрибгоспу, а також представники Київського еколого-культурного центру та Громади рибалок України.

Керівники громадських екологічних організацій-Андрій Неліпа та Володимир Борейко, розробники цього закону, піддали гострій критиці пропозиції Президента України "каструвати" закон. На думку В. Борейко, дані пропозиції підготували просто неосвічені люди, які взагалі нічого не розуміють в оперативній роботі по боротьбі з браконьєрством, і Президент не повинен їм довіряти. Як взагалі можна було писати, що надання прав громадським інспекторам складати протоколи ніяк не підсилить боротьбу з браконьєрством?. Адже до 2000р, коли в Україні громадських інспекторів позбавили цих прав, вони складали до 30% всіх протоколів. Таке міг написати тільки некомпетентний чоловік.

Народні депутати України, керівники Держкомрибгоспу та Мінприроди України підтримали виступи розробників закону що громадським інспекторам необхідно повернути права складати протоколи на браконьєрів.Представники Адміністрації Президента відмовчалися.

У заключному слові заступник спікера Верховної Ради України Микола Томенко заявив, що він зробить все можливе, щоб цей важливий для природоохорони закон нарешті набув чинності.

Прес-служба КЕКЦ

Джерело - Блог Олега Листопада

 Коментарі  

 
#1 roman67 20.05.2010 21:54
Нє по понятіям, внатурє, ПАХАН .....
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com