Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Прикарпатті під час зйомок фільму школяр застрелив пенсіонера
( 0 Votes )
Написав ZIK Переглядів - 8418   
Вівторок, 25 травня 2010 16:32

Під час зйомок аматорського відео на Прикарпатті школяр застрелив дідуся. Одинадцятикласник і літній чоловік були акторами. Учень навіть не підозрював, що рушниця, яку йому видали як реквізит, справжня, до того ж ще й заряджена.

Аматорський фільм знімав шкільний учитель музики. Ролі у ньому виконували цьогорічні випускники. За сюжетом, на уроці історії лінькуватий учень помилився з датою початку війни. Через це він переноситься у воєнні часи. У фіналі в учня прокидається жага знань.

До зйомок готували епізод, у якому 79-річний чоловік у формі німецького генерала стояв навпроти учнів зі зброєю. Зйомки ще не почалися, коли раптом пролунав постріл. Куля влучила літньому чоловікові у хребет.

Сенсом життя загиблого було колекціонування військового одягу та зброї. Завдяки цьому він і опинився на знімальному майданчику. Надати реквізит він погодився лише за умови, що візьме у дійстві активну участь.

За словами правоохоронців, рушниця, з якої вистрілили, поміж муляжів була єдиною справжньою зброєю. Її привіз друг режисера-аматора - колекціонер зброї, знаний мисливець району.

Режисер-аматор гадки не має, звідки на майданчику взялася справжня рушниця. Він певен, що учень, в руках якого вона була, також не здогадувався, що зброя справжня.

Однокласники хлопця, який стріляв, та його рідні від коментарів відмовилися. Дитина перебуває у шоковому стані, - повідомляє ТСН.

Нині проти школяра та власника рушниці порушено кримінальну справу за статтями «вбивство з необережності» та «неналежне поводження з вогнепальною зброєю». Дії вчителя перевіряють фахівці.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com