Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Рейд-перевірка Дрогобицького ТМіР «Лісівник»
( 4 Votes )
Написав Державна екологічна інспекція в Львівській області Переглядів - 9403   
Середа, 26 травня 2010 15:52

Вилучена зброяІнспекторами Державної екологічної інспекції в Львівській області спільно з працівниками БМОП «Беркут» та громадськими інспекторами з охорони навколишнього природного середовища проведено рейд-перевірку по боротьбі з браконьєрством на території мисливсько-рибальських угідь Дрогобицького ТМіР «Лісівник» в присутності представників вищезазначеного товариства.

 


Вилучення зброїПід час перевірки в урочищі «Помірки» Трускавецького лісництва ДП «Дрогобицьке ЛГ» затримано особу, що перебувала в мисливських угіддях в заборонений час в недозволеному для полювання місці з мисливською рушницею, набоями та мисливським ножем без будь-яких дозволів, мисливських документів, в т.ч. без дозволу на право носіння та зберігання зброї. Знаряддя полювання вилучені згідно опису.


Порушника притягнуто до відповідальності відповідно до ч. 1 ст. 85 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 510 грн.

 Коментарі  

 
#20 Юрист-Львів 03.06.2010 17:14
Дії працівників мисливського господарства під час виявлення порушень правил полювання, затримання порушників, вилучення в них засобів браконьєрства і продукції незаконного полювання, оформлення протоколів повинні ґрунтуватися на чіткому знанні мисливського законодавства. Під час охорони мисливських угідь доводиться мати справу з особами, різними за віком, характером, освітою і посадовим становищем, одні вперше порушують правила полювання, інші систематично займаються браконьєрством. :roll:
Мисливствознавс тво визначає, що браконьєрство – це неправомірне полювання, використання ресурсів диких звірів і птахів з порушенням порядку, встановленого законодавством. :P
Я тут взагалі браконьєрки не бачу на фото (немає застріленої браконьером дичі)бачу людину яка стоїть і зброю на капоті і метушню "беркуту". Дозвіл на носіння та зберігання я надіясь внього і всі допобачення.

Це що показано трактується як передпосилки до браконьєрства но не більше та самооборона наприклад від вовка.... :lol:
 
 
#19 степан 29.05.2010 03:39
Квадрат!!!!!!
Наполювався???=))))
І в "Міському лісі" - будеш так само полювати????
 
 
#18 Rost1984 27.05.2010 04:39
ТУТ НАПИСАНО ПРО ЦЮ ПРОБЛЕМУ

www.djerela.com.ua/.../

www.djerela.com.ua/.../
 
 
#17 ОлегП 27.05.2010 04:25
Якщо знову не вдасться зареєструватись , напишіть, або зазвоніть модераторам, думаю поможуть. Успіху! ;-)
 
 
#16 мисливці 27.05.2010 04:18
Кілька разів пробували зареєструватися не получається чомусь :sad: , але обов'язково зареєструємось. :lol:
 
 
#15 ОлегП 27.05.2010 04:10
Ну тоді зареєструйтесь та приєднуйтесь до віртуальної боротьби за правдиве ловецтво в Україні. :-) Можливо Ваш досвід буде корисний іншим...
 
 
#14 мисливці 27.05.2010 04:05
до ОлегаП.
Шкода що ти шановний не можеш зрозуміти простого: браконьєр є одвічним ворогом мисливця. А цей браконьєр є професіоналом своєї справи і він залетів. Такі як він взагалі не попадаються бо мають високих покровителів, зв'язки, гроші. Ми радіємо з того, що так сталося, можна похвалити екологічну інспекцію і "Беркут". А про кримінал тут взагалі слова не сказано, вдруге рекомендуємо уважно прочитати абзац 2. Ми просто не поважаємо браконьєрів, ми їх зневажаємо і рахуємо, що вони покидьки.
 
 
#13 ОлегП 27.05.2010 03:45
Ярлики, шановні "мисливці", залишіть для себе. На фото я бачу якусь машину і на ній зброю. Виглядає що і машина і зброя належать затриманій особі, а возити розряджену рушницю у власній машині не кримінал. Якщо ж затримали в угіддях пішого, то тоді так, це порушення. Просто великий ентузіазм в бичуванн названого порушника такою кількістю незареєстровани х на форумі дописувачів особисто мені говорить про те, що, або це чиєсь замовлення, або названий пан Роман комусь чимось сильно допік... На цьому сайті були і до цього статті про браконьєрів і порушників, але ще ніколи я не бачив такої бурної реакції "гостей", "мисливців" і т.п. Навіть не будучи особисто знайомим зі мною, вже і мені повісили ярлика... Я виріс при Союзі і трохи вмію читати між рядками. Зрештою мені пан Роман ні кум ні брат ні сват... А написане мною лиш думки вголос сторонньої людини... Тому не сприймайте так близько до серця... ;-)
До речі, не пасує не знайомій людині "тикати", моїй сивій бороді це не приємно... :-?
 
 
#12 мисливці 27.05.2010 03:25
до ОлегаП.
Читай уважно абзац 2 статті.
ти підтримуєш браконьєра?
може ти сам такий?
 
 
#11 Boryslav 27.05.2010 03:17
:oops: ВСТИДНО! БРАКОНЬЄР БІЗНЕСМЕН?
 
 
#10 ОлегП 27.05.2010 03:17
Щось мені здається, що це звичайне зведення порахунків... :-* Я не знаю чи пан Роман браконєр, чи ні.., мяса, я так зрозумів, при ньому не було, а власна вогнепальна зброя в машині не кримінал. Тому і описана акція і роздута стаття дуже схожі на чиєсь замовлення...
 
 
#9 мудра сова 27.05.2010 03:07
Товариство "Міський ліс" рейдерською атакою хотіло забрати в Дрогобицького ТМіР "Лісівник" мисливські угіддя поблизу Трускавця і Борислава. З такими "кадрами" це товариство погаздувало б в угіддях. Добре що атака не вдалася. Все що не робиться - до кращого!
 
 
#8 мисливці 27.05.2010 02:27
Кажуть що браконьєр Мінько в товаристві "Міський ліс" є одним з засновників і секретарем товариства. Цікаво чи то є правдою? Хто знає правду напишіть.
 
 
#7 prorab 27.05.2010 02:23
510 гривен -це не штраф....250гр.кабана в Билому дворику коштуе 350гр.Штраф мае буте не меньше 5000гр.Я знаю цю людину давно ..... Був би штраф вiдповiдний, ця б людина не любила б так котлети з дичини iнеходила би в лic.
 
 
#6 Орлан 27.05.2010 02:06
Ганьба браконьєру Романові Міньку! ФУ, ФУ, встид і позор. А чому екологія не написала чорним по білому його прізвище? Таких "героїв" треба в надзвичайних новинах по телевізору показувати.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com