Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У паводках винні... бобри?
( 0 Votes )
Написав Ігор ТИМОЦЬ Переглядів - 8290   
Четвер, 27 травня 2010 12:57

Затоплені розливом Вісли будинки у польській Сілезії. Ці тварини прогризли життєво важливі дамби, які захищали міста від розливів Вісли, заявив голова МВС Польщі Єжи Міллер.

«Найлютішим ворогом споруд, які захищають нас від повеней, стали бобри. Вони живуть всюди вздовж дамб на Віслі і є причиною великих руйнувань на них», - зазначив Міллер. За даними екологів, у Польщі близько 50 тисяч цих гризунів. Бобри перебувають під захистом польської держави, проте місцева влада через повені збільшила мисливські квоти на них. «Бобри риють тунелі в захисних спорудах на річках, руйнуючи їх зсередини», - заявив представник пожежної служби Польщі.

Зливи в гірських районах на півдні Польщі призвели до підвищення рівня води в багатьох річках, включаючи найбільшу - Віслу. Напору води не витримали захисні споруди на південному сході країни поблизу міст Сандомира і Плоцька. Хвиля паводків рухається з півдня на північ по Віслі, Одеру й інших річках. Уряд Польщі виділив кожному господарству, що потерпіло від повені, 6000 злотих (близько 1,7 тисячі доларів) - на їжу й предмети першої необхідності.

Джерело - газета "Високий Замок"

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com