Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Повідомлення про браконьєрство - в околицях села Нагуєвичі
( 5 Votes )
Написав Анонімний користувач Переглядів - 2716   
П'ятниця, 28 травня 2010 08:35

В околицях села Нагуєвичі систематично на протязі всього року результативно полює група браконьєрів. При цьому,  про це знають всі - від лісничого до голови лісівника. Та виловити цю групу важко, тому, що ніхто цього не робить цілеспрямовано. Ба більше, кілька років тому, все-таки, зусиллями певних людей та єгерською службою в присутності міліціі було впіймано двох ("вчителя та учня") при виїзді з поля на асфальт. В машині було виявлено стріляну зброю та" розібрану" козулю.

 

Здавалося, що все стало на свої місця. Та виявилося, що радість передчасна - авто повернули, рушниці теж, а козу виявляється здичавілі пси загризли, а хлопці її просто відібрали. Одним словом "а віз і нині там". Лунають вистріли так само цілу весну - мабуть йде відстріл здичавілих псів.

Тільки не присилайте комісію на розслідування бо в нас "всьо чотко", а боротьба з браконьєрством - святе діло на першому місці.

“Заклади” браконьєра!

 Коментарі  

 
#7 ярий 11.06.2010 04:58
З тим контингентом інакше нічого не зробиш.Є ,браконьєри,яки м багато офіціїних мисливців в "підошви не годяться".Є що в них і повчитися,але той ніколи не в пору не стрілятиме звіра,чи стрілятиме все підряд.
А ці вище,котрі весною пижикові шапки роблять з малих телят оленя,котре ще не народилося і виймають з вбитої олениці,інакше не зрозуміють.Вони не вкусили,а зїли повністю то яблуко Адама і всі закони писані і неписані їм по цимбалах.
 
 
#6 name 11.06.2010 01:54
Цитую ярий:
Коктейль молотова в машину,а краще вечером у вікно до хати і буде наука іншимю :lol: весною полюють уже самі голодні і босі. ;-)

Занадто радикальні міри, як на мене. За таке покарання і самому можна загриміти...
 
 
#5 ярий 09.06.2010 04:39
Коктейль молотова в машину,а краще вечером у вікно до хати і буде наука іншимю :lol: весною полюють уже самі голодні і босі. ;-)
 
 
#4 Петрусь 08.06.2010 19:03
Готуйтесь до справедливого покарання, незалежно від марки машини, на якій Ви їздете
 
 
#3 прочитай: 31.05.2010 03:15
 
 
#2 місцевий 30.05.2010 19:38
Це мисливські угіддя не Дрогобицького товариства "Лісівник" а Дрогобицького лісгоспу. Кримінальна справа була закрита Дрогобицькою міськрайонною міліцією. Прокуратура "закрила" на це очі.
 
 
#1 Зробимо порядок 30.05.2010 18:14
Дякуємо тобі, анонім. Тобі небайдужа доля диких тварин. І браконьєрів треба давити. Напиши, будь добрий, хто це робить, їх прізвища, і будеш бачити, ця брудна браконьєрська справа буде зупинена. Гарантую.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com