Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Homo svinus
( 8 Votes )
Написав Газета "Клює" №2 2003р Переглядів - 4778   
П'ятниця, 28 травня 2010 09:47
Homo_svinchusЯкщо ви, приїхавши на риболовлю, виявили на своєму улюбленому місці купу пластикових і скляних пляшок, порвані газети, пакети, консервні банки та інше сміття, то можете не сумніватися - тут побували свині.


Свиня (Homo svinchus) - найчисленніша тварина у всіх природних зонах пострадянського простору. Найчастіше тримається групами, але зустрічаються і одиночні особи.

 


Присутність свиней чутно здалеку - вони поводяться дуже шумно, ламають дерева, топчуть і палять траву навколо. Крім того, вони люблять вмикати музику так голосно, щоб її було чутно за багато кілометрів вище і нижче за течією рибалкам, яким чомусь подобається тихо сидіти біля ріки, та іншим свиням (ті, в свою чергу, також в боргу не залишаються). Як правило, це - вульгарна ''попса'', '' музика речових ринків''.


Одну і ту ж касету свині звичайно прокручують підряд не один десяток разів (поки не заснуть), завдяки чому рибалки, що приїхали на ріку тихо поганяти воблер на нічному перекаті, мають можливість вивчити нехитрі тексти і запам'ятати мелодії.


Послід свиней (по-науковому "гамно") відрізняється від посліду інших тварин сильнішим і неприємним запахом, а також тим, що виявляється в місцях відпочинку свиней в дуже великій кількості (його також супроводжують численні порвані папірці).
Часто свиня залишає свій гній посеред лужків і на стежинах. Існує теорія, що таким чином вона мітить свою територію, але мені здається, що це - помилка. Просто свині дуже ліниві, і зробити пару кроків вбік - для них величезна праця.


Свині завдають величезної шкоди навколишній природі, особливо їх остання мутація, так звані ''електрики''. Особини цієї мутації здатні вбивати струмом все живе на значних просторах водоймищ.


Я свідомо не приводжу тут зображення свині, тому що свині дуже злобні, образливі і мстиві. Вони не люблять, коли їх називають справжнім іменем, так як намагаються мімікрірувати під людину (Homo sapiens). Багато свиней здатні навіть ходити на двох ногах, коли у них немає горілки.


Але людина відразу відрізняється від свині, по тому, як вона спалить за собою (а часто і за свинями) все сміття або забере його з собою в пакеті і викине в найближчий контейнер.


У останні роки, на жаль, чисельність свиней значно зросла. Свині освоїли автомобілі-позашляховики, і тепер обширні сліди їх життєдіяльності зустрічається навіть в найглухіших і важкопрохідних місцях.


У Західній Європі, навпаки, зустріти свиней останнім часом вдається все рідше і рідше. Головним чином це - заслуга суспільства, яке веде непримиренну боротьбу зі свиньми. Бажаючих посвинячити там чекає великий штраф або навіть ув'язнення. Таких бажань у більшості громадян чомусь не виникає.


Пора і нам щось проти свиней вигадувати, поки ми самі зовсім не «освиніли».

Джерело - газета "Клює" №2 2003р.

 

 Коментарі  

 
#6 Ivan Ctryj 04.06.2010 13:21
Ха-ха-ха. :lol: Класно написано.
 
 
#5 Орлан 31.05.2010 02:30
А у наших краях теж таких свиней дуже багацько, ми їх називаємо РАГУЛІ!!!
 
 
#4 vasyl eger 31.05.2010 02:22
faino davno pora shoas robyty
a to zsvyniemo povnistiu :o
 
 
#3 Мисливський клуб Карпатське братство Діани 31.05.2010 01:35
А ще такі HOMO SVINTUS навесні та восени спалюють суху траву і листя. Дим від горіння сухої трави і листя містить усі ті отруйні речовини, які вбирають у себе зелений покрив і крони дерев, зокрема, сполуки свинцю, ртуті та інших важких металів. Потрапляння пластикового сміття у вогонь робить дим особливо токсичним. Густий чорний дим від тління одноразового посуду, пакетів, упакувань, зроблених із пластиків типу поліетилену, полістиролу, поліпропілену, містить канцерогенні речовини – поліароматичні вуглеводні (ПАВ). Гума, згоряючи в багатті, крім ПАВ, виділяє канцерогенну сажу й окиси сірки, викликаючи респіраторні захворювання. А обрізки лінолеуму, шкірозамінників , клейонка, пластмасові дитячі іграшки, відра і т.п. виділяють при згорянні не менше 75 потенційно небезпечних речовин. Деякі з них сприяють виникненню онкологічних захворювань.
Мешканці населених пунктів продовжують помилково вважати, що спалювання додадуть родючості ґрунту, поліпшать трави на покосах, але шкода від спалювання листя й сухої трави величезна та дуже небезпечна. Під час згоряння 1 тонни рослинних залишків у повітря вивільняється більше 9 кг мікрочасточок диму. У їхній склад входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали й т. д. У тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопрен, що теж викликає в людини онкологічні захворювання. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини - одні з найбільш отруйних для людини речовини.
 
 
#2 ярий 29.05.2010 04:23
А ще їх назва -хруні. :lol: Потрібно відстрілювати в неограниченій кількості через небезпеку переносу св.чуми,яка передається швидко на ще нормальних homo sapiens. :-*
 
 
#1 admin 28.05.2010 15:02
Сподіваюсь, що хоч деякі представники вищеописаного виду вміють читати, прочитають цю статтю і зроблять відповідні висновки... :cry: :sigh:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com