Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Житомирщині загрожує епідемія сказу
( 2 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10626   
П'ятниця, 04 червня 2010 13:54
епідемія сказу лисицьВлада Житомирщини закликає терміново щепити усіх домашніх тварин, оскільки в області починається епідемія скажу.

На Житомирщині починається епідемія сказу. Фахівці нарахували близько семи тисяч лисиць. Якщо їхню кількість не скоротити утричі, епідемія неминуча. Скажені лисиці втрачають пильність і страх. Вони нерідко наближаються до людських осель і вже заразили понад два десятки домашніх тварин.

В області червоних лисиць удвічі, а то й утричі більше норми.

Провідний мисливствознавець ДП "Бердичівське лісове господарство" зазначає, щоб зменшити чисельність лиса, мисливців треба зацікавлювати. "У нас на сьогоднішній день займаються цим фанати і працівники лісового господарства", - стверджує він.

Самі ж мисливці кажуть, що полювати на лисиць невигідно, оскільки хутро здавати нікуди. У свою чергу, обласні чиновники вирішили заохочувати мисливців - за кожну знищену лисицю платити людям по 50 грн. Кажуть, це дешевше, ніж долати наслідки епідемії. Поки що виплати не почалися.

епідемія сказу

Медики зазначають, що сорок уколів у живіт вже давно не роблять. Їх замінили однією ін'єкцією - щомісяця упродовж півроку. Якщо цього не зробити, на людину, які і на тварину, чекатиме довга і болісна смерть.

 

ТСН

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com