Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
У браконьєрів забрали сітки, човни і рибу
( 0 Votes )
Написав ВЗГ ГУМВС України в Полтавській області Переглядів - 4634   
Середа, 09 червня 2010 12:19

На теренах Полтавської області наближається до завершення операція «Нерест» За час її проведення правоохоронцями лінійного відділу в річпорту Кременчук затримано багатьох охочих порушити закон.

Міліціонерами проведено 75 профілактичних рейдів на Кременчуцькому та Дніпропетровському водосховищах, річках Дніпро, Псел, Сула.

За ігнорування вимог законодавства України затримано 14 осіб, відносно яких порушено 14 кримінальних справ за зайняття незаконним рибним промислом. У порушників закону вилучено 1345 метрів сіток, 5 моточовнів та 5 двигунів, вилучено близько 800 кілограмів свіжовиловленої риби.

З метою виявлення та припинення незаконної торгівлі рибою та рибопродуктами правоохоронці перевіряли і різні ринки. За результатами перевірок відносно продавців складено 25 адміністративних протоколів за виявлені правопорушення.

Загалом, правопорушники завдали збитків водним живим біоресурсам на суму понад 18 тисяч гривень.

- Попередньо проаналізувавши результати роботи, ми можемо сказати, що досягнуто певних результатів, але працювати є над чим, і робота в даному напрямку триватиме й надалі, - повідомив начальник лінійного відділу в річпорту Кременчук Олександр Мартиш.

ВЗГ ГУМВС України в Полтавській області

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com