Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Зброю у Національному парку - під забороною
( 0 Votes )
Написав Сергій Цюриць Переглядів - 2908   
Середа, 09 червня 2010 12:24
Оформленням акту про порушення правил полювання закінчився вояж групи полювальників у Шацький національний природний парк. Як повідомив начальник служби охорони ШНПП Володимир Солов'янчик у неділю, коли дзвони скликали на службу Божу, на річці Прип'ять поблизу Самійлич з'явились озброєні мешканці села Згорани
Віталій Я., Віктор Т. і ковельчанин Віктор Ц. На щастя, вчасно нагодилися єгері Шацького національного природного парку та Згоранської організації УТМР. Тож ніхто не встиг зробити жодного пострілу. Природоохоронці Анатолій Терета, Андрій Сіжук, Микола Шостак та інші спрацювали професійно. Порушники були затримані і обезброєні. Усі троє мали двоствольні мисливські рушниці ІЖ-8 та ТОЗ-63, полювали з двома мисливськими собаками і, звичайно ж, знали, що полювати у Національному природному парку категорично заборонено.

- Найприкріше, що серед названих осіб опинилася людина, яка за своїми посадовими функціями мала б оберігати природу, - з гіркотою повідомив Володимир Іванович. - Та замість вибачення, ми почули слова, що не красять державну людину. Втім, служба охорони національного парку дбає не за власні інтереси, а за громадське добро. Якби хтось занадився у чужий город чи лісок і став там господарювати, щоб господар зробив? Звичайно ж, прийняв адекватні заходи. Національний парк - всенародна скарбниця і ми будемо сумлінно відстоювати її інтереси від приїжджих і своїх порушників.

У ці червневі дні звірина і пернаті надзвичайно вразливі, потребують особливої уваги і охорони. Шацький національний парк готується до туристичного сезону, який от-от розпочнеться. Двері до нього відкриті для тих, хто мріє оздоровитись, відпочити, помилуватися незайманою природою озерного краю, усім людям з чистим серцем і добрими помислами. Зі зброєю, попереджають природоохоронці, у Національний парк краще не потикатися.

прес-служба Волинського обласного лісового та мисливського господарства

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com