Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Шацькому національному природному парку – новий директор
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 5153   
Середа, 09 червня 2010 12:36

Шацький національний природний парк очолив новий директор - Петро Юрчук.

 
Народився Петро Юрчук 24 травня 1961 року у Ківерцях Волинської області у сім'ї службовців. У 1963 році родина Юрчуків переїхала до Шацька, оскільки батьки були направлені на роботу у Шацький учбово-досвідний лісгоспзаг. Після закінчення Шацької середньої школи влаштувався робітником на Венську лісодільницю. У 1979 році вступив до Львівського лісотехнічного інституту, де здобув спеціальність інженера лісового господарства.

Інженером переробки деревини та лісозаготівель розпочав свої перші робочі будні у Шацькому учбово-досвідному лісгоспзазі, а у 1985 році перейшов працювати у Шацький національний природний парк інженером лісового господарства. З 1988 до 1991 очолював виконком Шацької селищної ради, далі - знову робота в природоохоронній установі. З 2006 року Петро Володимирович працював заступником директора з наукової роботи ШНПП.

І ось сьогодні Петро Юрчук вже очолює колектив, де працює 119 людей.

Він у своїй роботі продовжить напрацювання попередника - нині голови Шацької РДА Володимира Найди. Передусім, це відтворення та охорона природних багатств регіону. З наукової точки зору працюють і надалі працюватимуть над впровадженням проекту щодо зміцнення та врядування національної системи природоохоронних територій в Україні; збереженням червонокнижних видів рослин і тварин; інвентаризацією флори і фауни. Вестиметься інтенсивна боротьба з браконьєрством.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com