Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Волинь привезли два зубри. До цього часу вони мешкали на Вінниччині
( 2 Votes )
Написав Оксана ЧУРИЛО Переглядів - 12805   
Субота, 12 червня 2010 01:50

Волинь зубри ВінниччиніЦе - черговий крок у програмі збереження тварини-велетня, яку впроваджує Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Тварин відловили живоловильницею. Вік ссавців - 5-6 років. Переїзд для тварин був не з легких. Вони важко переносять спеку. Отож зубри були дещо агресивними.

 

...На Волинь потрапили пізно вночі. З розвантаженням вирішили дочекатися ранку. Із першими променями сонця стало зрозуміло, що зубри прокинулися. Вони досить сильно штовхали стінки кліток, аж машина розгойдувалася. Дерев'яні клітки переставили на трактор і повезли до вольєра, що має площу 45 га, який розташований за 18 км від траси в угіддях Звірівського мисливського господарства.
Відкривали клітку, на свій страх і ризик, (бо ж звір не з спокійних) єгер ДП „Звірівське МГ" Сергій Ходорчук та директор мисливського господарства Андрій Шпорук.
Дещо адаптувавшись і звикнувши, вінницькі зубри поповнять волинське стадо, яке сьогодні налічує близько 20 голів.

На Волинь із Вінниці мають привезти ще трьох самок зубрів. Звісно, для цього потрібні кошти. Волинські лісівники чекають на допомогу. Проте, поки доводиться обходитися власними силами. Згідно договору за вінницьких зубрів треба буде заплатити - 75 тис. грн.

Фото автора.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com