Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Відстрілочні картки віднині підлягають обов'язковій реєстрації
( 0 Votes )
Написав Комітет екологічного порятунку України Переглядів - 12794   
Вівторок, 15 червня 2010 09:23

У системі ведення мисливського господарства Автономної Республіки Крим з'явилися нововведення. Постановою Верховної Ради АРК № 1762-5/10 від 26 травня 2010 року був затверджений порядок реєстрації і використання бланків відстрілочних карток на території автономії, - повідомили КЕПУ у прес-службі Рескомлісу АРК.

Це означає, що тепер всі відстрілочні картки, що видаються мисливцям користувачами мисливських угідь підлягають обов'язковій реєстрації в Республіканському комітеті АРК з лісового і мисливського господарства. Іншими словами, віднині на кожній картці повинен буде фігурувати відтиск спеціального штампу Рескомлісу, що свідчить про те, що вона видана на законних підставах.

Раніше деякі мисливські організації видавали мисливцям разові і сезонні відстрілочні картки, не маючи на того жодного права, тим самим вони вводили людей в оману і свідомо штовхали їх на порушення законодавства. У результаті рядові мисливці при перевірках держлісохорони і єгерських служб розводили руками, посилаючись на те, ніби вони не знають про те, що в даної організації немає жодного гектара своїх угідь, самі вони заплатили членські внески і просто полюють. В результаті подібних порушень завдавався істотний збиток державному мисливському фонду.

Згідно постанови кримського парламенту, полювання з використанням незареєстрованих в установленому порядку відстрілочних карток кваліфікуватиметься як навмисне порушення законодавства і відповідно до Адміністративного кодексу України спричинить накладення штрафу в розмірі не менше 1020 гривень.

Довідка

На сьогоднішній день в Криму є 40 користувачів мисливських угідь. У базі даних Рескомлісу зареєстровано близько 30 тисяч мисливців, з яких фактично на полювання щорік виходить 15 тисяч чоловік

 

КЕПУ

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com