Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Екологічна інспекція підвела підсумки Операції «Нерест-2010»
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 10094   
Середа, 16 червня 2010 12:56
Державна екологічна інспекція в Львівській області підвела підсумки проведення Операції «Нерест-2010», яка щорічно проводиться для запобігання порушень правил рибальства у  весняно-літній період.
Спільно з УМВСУ у Львівській області, Головним державним управлінням охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області, із залученням громадськості створено рейдові групи та здійснено заходи по боротьбі з браконьєрством в нерестовий період 2010 року.
За час операції проведено 48 рейдів, під час яких виявлено 122 порушники правил рибальства. Складено 122 протоколи про адміністративне правопорушення, в т. ч. 6 протоколів скеровано в судові органи. На порушників накладено штрафів на суму 6 749 грн. За незаконний вилов риби нараховано збитків на суму 720 грн. Під час рейд-перевірок виявлено і вилучено 45 сіток ставних, 16 екранів, 4 павука, 1 острогу, 2 ятіра.
Нагадаємо, що у період нересту заборонено будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів, а також недозволено проведення на водних об'єктах та в прибережних захисних смугах вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та пересування будь-яких плавзасобів.
 Коментарі  

 
#1 Ivan Ctryj 17.06.2010 13:10
На удочників пишут протоколи а "серйозних" браконьєрів не чіпают
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com