Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Косулю прооперував районний хірург
( 2 Votes )
Написав Аріна КАНТОНІСТОВА Переглядів - 10119   
Середа, 16 червня 2010 19:04
Косулю прооперував районний хірургХірург Коропської районної лікарні на Чернігівщині Сергій Миронов тримає косулю перед операцією. У тварини була зламана ліва передня нога(фото з архіву Сергія Миронова)

49-річний Микола Поліщук із села Лукнове Коропського району на Чернігівщині врятував маленьку косулю.

 

- Косив трактором на полі сіно. Зупинився, пішов у холодок під яблуню. Чую, в кущах смородини щось пищить. Підійшов, придивляюся. У траві щось ворушиться. Думаю, заєць. Дістаю, а то косуленятко, - розповідає Микола Миколайович. - Манюньке таке, тільки вродилося. Лапки тонюсінькі, довгі. А одна передня звисає - переламана. Біля куща трава стоптана. Його мама хотіла дістати, та не змогла. Воно зо три дні там пролежало, було ледь живе.

За 1,5 км від села є ліс, який називають Крикукінка. Там живуть косулі, кабани, лосі.

Микола Поліщук зателефонував до райцентру.

- Вислали з Коропа машину. У ветеринарній службі рентгену немає, то завезли в райлікарню. Там прооперували. Перед тим зважили, щоб знати, скільки наркозу давати. Кроха зовсім - 1 кіло 190 грамів завісила.

Оперував районний хірург 52-річний Сергій Миронов.

- У косулі була зламана ліва плечова кістка, - каже. - Треба було оперувати, бо перелом не загоївся б. У тварин такі травми не зростаються. Наклали гіпс. Операція тривала 40 хвилин.

На час одужання косулю забрав до себе Микола Поліщук. Він працює в селі ветеринарним лікарем.

- Мої дочки 19-річна Іра та 21-річна Таня назвали його Роккі. Це хлопчик. А Сергій Анатолійович, хірург, каже, щоб назвали Грицьком. Бо він як хрещений батько має право назвати, - всміхається Поліщук. - Нехай буде подвійне ім'я - Роккі-Грицько. До нього собака наш підійшов. Той із ним почав гратися. Веселий, дружелюбний. За дочками бігає. Ми для нього в сусіда беремо козяче молоко. Як підросте, доведеться в міський зоопарк віддавати. У дикій природі вже не зможе пристосуватися.

- Родина Поліщуків у нас тепер популярна. Кожен до них у гості йде, щоби подивитися на тваринку, - каже сільський голова Володимир Гончаров.

Джерело - gazeta.ua

 Коментарі  

 
#1 Мисливський клуб Карпатське братство Діани 17.06.2010 13:22
Молодці хлопаки що врятували життя козуленяті. :roll:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com