Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
В Каховському водосховищі масовий замор риби
( 2 Votes )
Написав УНІАН Переглядів - 13345   
Четвер, 17 червня 2010 10:03
масовий замор рибиВ Херсонській області в акваторії Каховського водосховища та ріки Інгулець зафіксовано масовий замор риби. Як повідомили в управлінні охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області, за оперативною інформацією, яка надійшла на гарячу телефону лінію держуправління, та за інформацією Херсондержрибоохорони, 15 червня на території Херсонській області спостерігається масовий замор риби.

Перший замор зафіксовано в с. Козачі Лагері Цюрупинського району та с. Кринки (біля м. Нова Каховка).

Другий зафіксовано по правобережжю Каховського водосховища в районі населеного пункту смт Нововоронцовка, (Миловська та Гаврилівська балка Каховського водосховища), а також на річці Інгулець.

Посадовці держуправління спільно з спеціалістами Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області, відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції в Херсонській області, Головного управління ветеринарної медицини в Херсонській області оперативно виїхали на місце з метою виявлення причин заморних явищ. Про факт заморних явищ проінформовано обласну державну адміністрацію та ДЗ «Херсонська обласна санітарно-епідеміологічна станція».

Наразі за вказаним фактом триває розслідування і його результати облуправління екології обіцяє оприлюднити додатково.

УНІАН

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com