Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як витягнути з тіла кліща
( 11 Votes )
Написав editor Переглядів - 16983   
Понеділок, 21 червня 2010 09:16

Як витягнути з тіла кліщаНасамперед слід зрозуміти, що найкраще зроби все можливе щоб кліщ не попав у тіло людини. Для цього перед виходом в ліс потрібно підібрати правильний одяг. Він повинен бути світлих тонів з гладкої не ворсистої тканини, щоб кліщеві було важче зачепитися. На тіло потрібно надіти обтягуючу білизну, щоб у лісового кліща було менше шансів непоміченим проповзти до відкритої шкіри.

 

Рукави повинні бути застебнуті, а краще навіть прихоплені резинками. Нижні частини брюк заправляються в шкарпетки і чоботи. На голову краще надіти косинку, кепку, інший головний убір, або хоч би капюшон.

кліщПовернувшись додому, ретельно огляньте одяг, білизну, тіло.

Якщо ж ці застережні заходи не допомогли і Ви виявили кліща, його потрібно якнайскоріше видалити. Краще всього це зроблять в травмпункті, але коли можливості звернутися по допомогу до фахівця найближчим часом не передбачається, готуйтеся діяти самостійно.

Існує декілька способів видалити кліща, це не особливо важко, головне, дотримуватися основного правила: не роздавіть кліща і не залишіть на шкірі його головку.

Кліща потрібно витягувати живим, тобто бризкати на нього отруйливими рідинами не слід, інакше тільки утрудните процедуру.

Крапніть на нього краплю олії. Хвилин через 15 він повинен легко відокремитися від шкіри.

kleszcz3Також фахівці радять спробувати видалити паразита ниткою. Нитку заводять між головкою комахи і поверхнею шкіри, перев`язуючи передню частину тіла кліща. Потім кінці нитки тягнуть вгору і в боки, відокремлюючи його від шкіри.

Місце укусу змащують дезинфікуючими рідинами. Руки ретельно миють, особливо, якщо вам не вдалося витягнути комаху цілком, і ви її роздавили.

 

Ці не хитрі поради допоможуть Вам позбутися багатьох проблем при відпочинку на природі. Проте, якщо Ви не впевнені в своїх силах, та не маєте відповідного досвіду, а відірватись подалі від міста хочеться, то краще скористатись послугами бази відпочинку або гірського готелю в Карпатах. Тут, до речі, при бажанні можна замовити провідника і тур по горам. І таким чиномотримати необхідний досвід.

 

-----

На любом отдыхе, особенно если это один из активных видов отдыха на природе необходим хороший нож. Если у Вас еще нет такого, можно купить нож в интернете. Рекомендуем обратить внимание на интернет-магазин putnik-latnik.ru. Здесь большой выбор, и вполне адекватные цены.

 Коментарі  

 
#3 Nataliya 28.05.2013 21:18
один лікар порадив скористатися засобом для зняття лаку,ще не пробувала,але казав, що сам вилазить одразу ;-)
 
 
#2 ostt 22.06.2010 02:55
Виймати потрібно обертальними рухами з допомогою пінцету. А ще краще не дати кліщу шансів , бо піроплазмоз (для собак) і енцефаліт (для людей) - не спить...
 
 
#1 ОлегП 21.06.2010 16:21
Брррр... тільки вчора кліща з себе зняв. Переважно встигаю витягнути цілого, коли ще сильно не присосався. Але одного разу з голови вирізали хірурги... :-*
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com