Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Києві запрацювала пересувна мийка для собак
( 0 Votes )
Написав Editor Переглядів - 9179   
Середа, 23 червня 2010 16:46
мийка для собакВінничанин Руслан Ящук миє чотириногих в спеціально обладнаній вантажівці "Мерседес". Бізнес почав два місяці тому.

Вже має клієнтів у Хмельницькому, Вінниці, Житомирі та Києві. Дві машини можуть їздити по країні, має поки одного співробітника Івана Олиферчука. Він водій і спеціаліст з мийки.


"В Україні і країнах СНД такого точно немає. Я цікавився. Рік тому побачив по телевізору передачу по каналу "Енімал пленет". Там якраз мили собачок. Загорівся. Знайшов жінку, яка розпочала свою справу в Австралії. Виявилось, що вона має українське походження, колись жила у Харкові. Вона прилетіла сюди і всьому мене навчила", - розповів підприємець.

Ванну, шампуні та парфуми для собак замовив в Австралії. Їх доставили літаком. В машині є спеціальні резервуари з водою, підігрівом.

Ящук переконаний, що самі хазяї так вдома не помиють велику собаку.

"У нас інша технологія та напір води, вона йде разом із шампунем. Промиває до шкіри і гарантію даємо - бліх не буде. До виставки готуємо теж професійно: можемо відбілити хутро, зробити, аби блищало, манікюри, та зачіски по бажанню робимо", - сказав він.

У вівторок клієнтом стала 4-річна середньоазіатська вівчарка Іччі з Нових Петрівців під Києвом. За процесом спостерігала власниця Людмила Маклахова та кішка Кеся. 20 хвилин у ванній гріли воду. В цей час Іван Оліферчук знайомився із собакою, обчухував спеціальною щіточкою, щоб налаштувати до себе. За п'ять хвилин Іччі вже облизувала Івана.

Мийка тривала 40 хвилин. Потім тварину пополоскали, почистили вуха, витерли рушниками та посушили феном.

Процедура в Києві коштує 150 гривень, за містом 200.

Gazeta.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com