Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Верховна Рада має намір ввести кримінальну відповідальність за порушення правил вигулу собак
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10235   
Четвер, 08 липня 2010 17:30
порушення правил вигулу собакЗа ухвалення в першому читанні законопроекту № 5126 «Про внесення змін до Кримінального і Карно-процесуального кодексів в частині порушення порядку вигулу домашніх тварин (собак)» проголосували 382 депутати при 226 мінімально необхідних.

Проектом передбачається ввести покарання за порушення порядку вигулу собак, якщо це призвело до тілесних ушкоджень потерпілого, у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400-8 500 гривень), громадських робіт на термін від 150 до 240 годин, виправних робіт на строк до 2 років, або ж обмеження свободи на строк до 3 років.

 

Якщо ж таке порушення правил вигулу собак призвело до смерті або тяжких тілесних ушкоджень, то це карається позбавленням волі на термін від 3 до 8 років, у разі смерті декількох людей - позбавленням волі на 5-10 років.

Нагадаємо, раніше депутат Ради від фракції Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Олег Новиков запропонував парламенту ввести електронну ідентифікацію собак потенційно небезпечних порід.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com