Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У неділю - День Рибака!
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 14354   
П'ятниця, 09 липня 2010 16:20

День рибакаЛюдина з незапам'ятних часів звертала свій погляд до моря, річки, озера в надії знайти у водних просторах багате і довготривале джерело прожитку. Так поступово склалася особлива група людей - рибалок, які спочатку по-любительськи, а з часом і професійно стали постачати нас смачною рибою.


Рибальство, яке включає вилов не тільки морських і річкових риб, але й інших водних тварин, стало однією з провідних галузей промисловості для багатьох країн. І не дивно, що в розпал літа, в деяких країнах відзначається професійне свято - День Рибака.

Поряд з іншими країнами Україна також відзначає це професійне свято. День рибалки в Україні відзначається в другу неділю липня (відповідно до Наказу Президента №464/95 від 22.06.1995), будучи одним з улюблених літніх свят як самих рибалок - особливого братства, яке об'єднує людей різного віку і занять, - так і людей, які ніколи не тримали вудку.

У цей день можна привітати всіх, хто поєднав життя з цією романтичною й складною професією, а також всіх, для кого риболовля - спорт, хобі, особливий стан душі, спосіб злиття з природою.

День Риьака!


Від щирої душі бажаємо всім рибалкам тофейних уловів, терпіння, та рибацького щастя!
 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 09.07.2011 12:43
Це празник постсоветський. Всесвітній День Рибалки був - 27 червня.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com