Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Росія і США поділять білих ведмедів
( 0 Votes )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 10323   
Понеділок, 12 липня 2010 17:34
Росія і США поділять білих ведмедівЗасідання російсько-американської Комісії, яка повинна вирішити питання квот на вполювання білого ведмедя, відбудеться в другій половині червня ц.р., повідомив журналістам координатор з біорізноманіття Світового фонду дикої природи (WWF) Росії Володимир Кревер.

Кревер зазначив, що за його даними, позиція Росії щодо полювання на білого ведмедя "поки не з'ясована".

 

Рішення про необхідність оцінити чисельність і стан популяції білого ведмедя, проаналізувати аборигенний промисел і розробити моніторингові й науково-дослідні програми було прийнято на першому засіданні Російсько-американської комісії з питань білого ведмедя, яке пройшло наприкінці вересня в Москві.

Комісію створено з метою виконання основних положень Угоди між урядами РФ і США про охорону й використання чукотско-аляскінської популяції білого ведмедя. Угода набула чинності 2007 року.

З 1956 року в російській Арктиці діяла повна заборона на вполювання білого ведмедя, а в США корінним мешканцям селищ, розташованих на узбережжі Берінгова і Чукотського морів, а також моря Бофорта, мисливство на найбільшого полярного хижака було дозволене. За оцінками американської сторони, на сьогодні аборигени Аляски впольовують 35-38 особнів білого ведмедя щорічно.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com