Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На минулих вихідних в Донецькій області пройшов чемпіонат України з ловлі риби поплавковою вудкою
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8783   
Четвер, 15 липня 2010 14:44

Чемпіонат з риболовліДля участі в змаганнях в Донбас приїхали 44 спортсмени з Кременчука, Одеси, Києва, Харкова, Запоріжжя і Донецька. 42 чоловіки та дві дівчини були розділені на 11 рівних команд по чотири людини. Турнір проходив у два етапи на Костянтинівському водоймищі, що знаходиться в Маріїнському районі. Перший тур пройшов у суботу, 10 липня. Другий - у неділю, 11 липня.

Кожен етап - це три години, які майстри вудок і підсаку мали в розпорядженні, щоб натягать карасів, плотви і товстолобиків. Рибаків обмежили жорсткими правилами: у свою зону (кілька квадратних метрів на спуску) нікого не впускати, самим із зони не виходити, здобич не травмувати (її після змагань випустили назад). Правда, шикарним спорядженням, яким були з голови до ніг обвішані спортсмени, поранити рибу було неможливо: вудки - тільки імпортні, котушки, жилки і навіть платформа для сидіння - теж елітних брендів. Вартість обладнання команди для 4 осіб - від 8 до 20 тисяч євро.

За словами організатора змагань та представника донецької команди «Аква» Андрія Кавчінського, рибалки, які приїхали в Донбас з інших регіонів країни, були приємно здивовані відмінним клюванням і величезною здобиччю. Але саме така велика риба псувала спортсменам вудилища, які ламалися як тендітні прутики. Але в основному улов був дрібним - попадалася рибка від 30 до 200 грамів. Переможцем та володарем путівки на чемпіонат світу, який відбудеться вже в 2011 році (де саме - стане відомо у кінці цього року), стала харківська команда «Джед Фіш». Хлопці виловили понад 30 кг риби. Друге місце - за донецькою командою «Фіш Дрім» (15,9 кг).

- Багато що залежало від тактики, - пояснює майстер спорту, чотириразовий чемпіон України (двічі - в особистому, двічі - в командному заліку) Олександр Онюшкін. - Ставку потрібно було робити на велику або середню рибу. Наш «Фіш Дрім» ловив невелику і став другим. А один спортсмен з команди «Флагман» (Київ) 1,5 години боровся з десятикілограмовим амуром, але так і не зумів витягнути. Але у переможців-харків'ян з «JetFish» велика ставка спрацювала. Переможців нагородили медалями, дипломами, рибальськими знаряддями і підгодівлею.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com