Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Де знайти великого коропа влітку ?
( 10 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5156   
П'ятниця, 16 липня 2010 14:05

КоропВлітку середня температура води досить висока, тому й пріоритети коропа змінюються. Я вважаю, що коропи в цей час року намагаються знайти ділянки водойми, де вміст кисню у воді буде досить високим. Іншими словами, влітку набагато важливіше кількість розчиненого у воді кисню, ніж температура води. У більш теплій воді, коропи переміщуються по водоймищу більше, і їм потрібна більша кількість кисню, тому що витрачається більша кількість енергії.

З додатковим споживанням енергії, короп потребує і додаткову кількість їжі, щоб забезпечувати себе необхідною енергією повною мірою. Тому риби будуть часто відвідувати місця, багаті джерелами їжі. Це можуть бути місця, де багато природної їжі, або місця, де рибалки регулярно закидають багато корму.

Оскільки кисень може стати більш важливим в цей час року, короп може слідувати за більш сильними вітрами. Тому найчастіше коропа можна виявити біля навітряного берега. Якщо в такому місці буде ловити багато рибалок, то це створить сильний пресинг на рибу, і вона піде у ті області, де її ніколи не зустрів би в літній період. У місцях з великим пресингом рибалок, почуття безпеки може взяти верх над великим рівнем кисню.

Водорості - одне з найлегших місць, де можна виявити коропа влітку. Само собою зрозуміло, що знайдете зарості водоростей - знайдете коропів!

Знайдіть гарячі точки!

Завжди існують гарячі точки, на кожному водоймищі. Проте, як вони стають місцями, де рибалки завжди ловлять коропів?

У мене є одна теорія, чому на гарячих точках завжди ловляться коропи. Такі місця, по-перше, стають популярними, бо перебувають у зручному місці, наприклад біля автостоянки. Якщо таке місце регулярно обловлювати, то на ньому неминуче завжди знаходитися велика кількість корму. У кінцевому рахунку, кожен короп в озері дізнається про це місце, про місце, де завжди багато доступною їжі. Це означає, що величезна кількість коропів постійно відвідують цю точку, в пошуках свіжої порції корму. Через велику конкуренцію, ви завжди знайдете рибу на такій точці.

Короп дуже серйозно ставиться до питання безпеки. Він шукає на водоймі безпечні зони, місця, де може бути завжди у відносній безпеці, подалі від шуму і натягнутих жилок карпятників. Влітку дуже велика кількість любителів карпфішингу приїжджають на озера, щоб зловити коропів, і тому безпека стає для коропа дуже важливою. Ви можете помітити, що влітку короп часто стоїть під навислими над водою, деревами, в коряжнику і біля інших перешкод. Інше місце, де можна зустріти коропа влітку - це зарості латаття. Це безпечне місце для коропів, а також місце, де дуже багато природного корму (равлики, слимаки, мотиль, жуки, різні комахи і т.д.).

Віддалені ділянки озера - також гарне місце, тому що там ловить мало риболовів і значно менший пресинг на рибу. Фактично, навіть місця в декількох метрах від берега, можуть бути чудовим місцем для лову риби. Більшість рибалок намагаються закинути свої оснащення подалі, і часто нехтують ділянками біля самого берега, які короп може відвідувати протягом тихої ночі.

У дуже спекотні літні дні кращим місцем для лову можуть стати, навислі над водою, дерева і кущі. Тут, у тіні, риба буде перебувати протягом усього дня, вода тут буде прохолоднішою, і риби відчувають себе в безпеці. Вам потрібно змусити коропа харчуватися. Підкидати під дерево корм невеликими порціями якийсь час, поки короп не почне впевнено харчуватися. І тільки тоді спробуйте обережно і тихо покласти туди свої оснащення.

Переклад статті http://www.carp-fishing-tactics.com/location-summer.html

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com