Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Інспектор держрибнагляду керував кількома групами браконьєрів
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5218   
Вівторок, 27 липня 2010 08:25

Однією з характерних рис корупції є глибокий зв'язок злочинців з людьми, відповідальними якраз за запобігання злочинів у певному секторі народного господарства. Найчастіше ці люди співпрацюють між собою лише через хабарі. У Херсонській області стався незвичайний випадок: державний чиновник сам організував злочинну групу.


Мова йде про цілу групу працівників Херсонгдержрибнагляду, затриманих нещодавно працівниками Управління по боротьбі з економічними злочинами міліції Херсонської області. Один з чиновників, інспектор, сам організував прибутковий і добре контрольований бізнес - вилов з підзвітних йому територій риби в період нересту, тобто у заборонений для риболовлі час.
Йому підпорядковувалися кілька груп по три-чотири людини, у кожній з яких був свого роду керівник, особисто підзвітний інспектору. Чиновник займався плануванням і розподілом роботи цих груп - щоб не ловили в одному місці і не попадалися річковим патрулям. Збут вилову він контролював знову ж таки через «своїх» оптових покупців. З їх допомогою він оцінював, чи не продали риболовецькі бригади частину свого вилову «наліво». За весь період своєї діяльності ця браконьєрська артіль виловила близько семи тонн риби різних порід.
Обшуки за місцем проживання браконьєрів теж дав багатий улов. Вилучено більше сотні сіток, чотири неводи, електровудку, чотири човни, п'ять двигунів, три незареєстрованих рушниці та малокаліберна гвинтівка з оптичним прицілом. А в одного з «бригадирів» знайшли ще й чималу кількість конопель - тепер до його звинувачення додасться ще й «наркотична» стаття. Шістьох браконьєрів, у тому числі і інспектора, затримали. Слідство зараз намагається встановити інших співучасників цієї артілі і підраховує збитки держави.

 

Джерело - http://kriminal.tv

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com