Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Benelli Vinci
( 29 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 11360   
П'ятниця, 30 липня 2010 16:04

VinciПостійно створювати щось нове, часом навіть революційне - одна з визначальних рис компанії Benelli. Однак, рушниця Vinci знаменує собою щось більше: у ній втілена абсолютно нова і оригінальна концепція самозарядної мисливської рушниці.

Як відомо, форма залежить від змісту, тому естетика Vinci також революційна. Яскраво індивідуальні контури цієї рушниці зовсім не схожі на звичні нам форми. Вони визначаються не тільки особливостями конструкції, але й прагненням до максимально можливої функціональності, простоти й ергономічності.


Придумати складний механізм досить просто, а справжнім показником інженерної майстерності є простота пристрою. Останнє в повній мірі відноситься до рушниці Vinci, яка володіє найвищими експлуатаційними характеристиками, і при цьому має раціональну, відмінно збалансовану модульну конструкцію. Звичайно,  її розробка і запуск у виробництво далися нелегко, але все-таки це вдалося зробити, спираючись на унікальні технології, працьовитість і нестандартне мислення фахівців компанії Benelli. Взагалі, якщо говорити про рушниці Benelli, то це свого роду як Мерседеси в світі автомобілів: надійні, довговічні, комфортні, такі якими хочеться користуватись і хвалитись. Якщо говорити про автомобілі то Вам слід завітати на авто ріа, а тут розглядаємо мисливську рушницю Benelli Vinci.

Вінчі відрізняється ідеально збалансованою автоматикою: у момент пострілу його вивішений ствол вільно коливається навколо своєї осі симетрії. Цьому сприяє також розміщення механізму запирання і перезарядження в одному блоці зі стволом.

Модульність, абсолютна надійність, швидкий цикл перезарядження, незначні віддача і підкидання ствола, високі балістичні характеристики, абсолютна ергономічність, простота використання і обслуговування - всі ці традиційні чесноти зброї Бенеллі були зведені в абсолют при розробці проекту Вінчі, який, розпочавшись з чистого аркуша, поступово втілювався в реальність, черпаючи силу в багаторічному досвіді збройових майстрів компанії Benelli і їх прагненні зробити максимально зручну для мисливця рушницю.

У Вінчі немає ствольної коробки в традиційному розумінні. Ця рушниця складається з трьох основних модулів: приклад, лафет, стовбур.
Модульна система Вінчі
МОДУЛЬ ПРИКЛАД
Приклад кріпиться безпосередньо до ствольного блоку за допомогою оригінального байонетного з'єднання, яке забезпечує надзвичайно швидку і зручну зміну приклада. При цьому відсутня необхідність у використанні будь-яких інструментів. Комплект поставки дозволяє легко відрегулювати прогин та відведення приклада.

ПрикладВидаливши з приклада всі деталі механізму що містилися в ньому раніше , фахівці Benelli отримали можливість надати шийці приклада більш комфортну і природну форму, яка сприяє максимально швидкому та зручному доступу до спускового гачка.

Відсутність деталей механізму в прикладі дозволило удосконалити систему поглинання імпульсу віддачі, яка отримала назву Comfortech Plus, будучи подальшим розвитком вельми ефективної системи Comfortech. Зміни торкнулися насамперед конструкції приклада, яка стала більш еластичною. Також були розроблені нові змінні затильники Air Cell (три розміри різної товщини) і гребені приклада (два розміри різної висоти).

Таким чином, нова конструкція приклада істотно підвищила комфортність і керованість рушниці під час стрільби за рахунок ефективного поглинання імпульсу віддачі та вібрації і зменшення підкидівання ствола.

БЛОК ЛАФЕТ
Оригінальність конструкторського підходу яскраво втілилася в цій абсолютно нетрадиційній корпусній деталі, яка включає в себе ударно-спусковий механізм, що пристрій подавання і магазин, виконуючи при цьому функції ців'я.

МагазинУ передній частині лафета знаходиться змінний трубчастий магазин, який в серійному виконанні вміщує три патрони (два для країн, де це потрібно за законом), проте окремо можна придбати п'яти-, семи-, і девятімісні магазини. Магазин легко відділяється простим натисканням на кнопку і може бути негайно замінений на магазин іншої місткості. Завдяки своїй незвичайній конструкції, Вінчі розряджається набагато швидше і зручніше, ніж будь-яка з існуючих самозарядних рушниць: це здійснюється за допомогою кнопки подвійного призначення, що знаходиться на правій стороні лафета. Ця кнопка знімає затвор з затримки, а при натисненні на її задню частину відбувається вивільнення патронів, що перебувають у магазині.

Новий дизайн ців'я забезпечує зручний і надійний хват в будь-яких умовах. Головною його особливістю є неоднакова товщина на різних ділянках. Так, при стрілянині по швидкорухомих об'єктах, коли потрібне часте і різке переміщення рушниці в горизонтальній площині, його зручно утримувати за більш широку й товсту задню частину ців'я, а стріляючи по цілях, розташованих на одній лінії, багато хто воліє утримувати рушницю за передню частину ців'я, яка у Vinci більш тонка, що сприяє стрільбі саме в таких умовах. Коли ж обстановка вимагає швидкої зміни хвата, особливий дизайн Vinci дозволяє робити це швидко, природньо і комфортно.

БЛОК СТВОЛА
Вінчі - єдина в світі гладкоствольна рушниця, що має вільно вивішений ствол, що з точки зору балістики має незаперечні переваги, найважливішим з яких є стабільність бою незалежно від величини заряду і його початкової швидкості. Єдиним обмеженням свободи вібрації та температурного розширення стволу є точки кріплення прицільної планки. Переваги вільно вивішеного стволу в поєднанні зі змінними дуловими пристроями Criochoke довжиною 7 сантиметрів забезпечують широку і рівну осип, а також стійкий збіг точки прицілювання і центру осипи. Цьому сприяє і жорстке з'єднання ствола і кожуха затвору, яке виключає будь-яке зміщення осі ствола.

Рушниця Вінчі володіє не тільки дуже скромними для своєї ваги віддачею і підкидуванням стволу, але і гарантує абсолютну безвідмовність, виняткову міцність і довговічність, навіть при постійному використанні в тяжких умовах і при стрілянні самими потужними патронами заводського виготовлення.

Єдиний у своєму роді, ствольний блок Вінчі включає в себе новий оригінальний замикаючий пристрій «Vinci Inertia System», всі рухомі деталі якого переміщуються суворо співвісно стволу.

Інерційна система Вінчі веде свій початок від класичної затворної групи Бенеллі, від якої вона успадкувала принцип замикання за допомогою поворотної личинки і інерційного відпирання, зберігаючи при цьому вихідну міцність і універсальність. Остання передбачає можливість стрільби будь-якими патронами  промислового виготовлення з наважкою від 28 до 55 грамів.

Однак Вінчі - це не тільки всеїдна і невибаглива рушниця розрахована на тривалу службу. Усі  її складові ідеально збалансовані, що забезпечує виняткову керованість, якій сприяє хороша прикладистість і ретельно продуманий дизайн. Таким чином, ідеальна збалансованість рушниці Вінчі сприяє найбільш повному розкриттю її різнобічних чеснот.

Компанія Benelli неодноразово підкреслювала скорострільність своїх рушниць, нагадуючи при цьому, що швидкий цикл перезарядження дозволяє зробити серію прицільних пострілів. Саме це, разом з швидкістю вскидування, має практичне значення під час полювання, а вести мову про швидкість циклу перезарядження як такої не має сенсу, так як її можна досягти не тільки за рахунок швидкодії механізму, але і зменшивши хід рухомих частин або знизивши масу затворної групи. Крім того, який сенс у скорострільності без хорошої ергономіки і турботи про комфорт стрілка? Реальне значення має лише практична скорострільність, яка визначається багатьма чинниками, і всі вони були враховані при конструюванні попередніх моделей Benelli, а в рушниці Vinci були зведені в абсолют. Легке вскидування і повіодка висока комфортність навіть при стрілянні потужними патронами (саме в цьому випадку різниця відчувається краще всього), відсутність поштовхів і вібрації, які можуть відвернути стрілка і перешкодити прицілюванню, - завдяки всім цим якостям у Vinci немає суперників у практичній скорострільності, незалежно від того, хто стріляє з цієї рушниці - новачок або навчений досвідом мисливець.

Рушниця ВінчіВідмінний бій, практичність, надійність, безпека, міцність, довговічність, комфортність, універсальність, зручність використання і обслуговування - ці цілі були поставлені і досягнуті при створенні напівавтоматичної рушниці Benelli Vinci, яку мало назвати революційною - вона знаменує собою появу абсолютно нової концепції самозарядної мисливської рушниці . Конструкторські роботи зі створення Вінчі проводилися з широким використанням інноваційних методів проектування, розроблених на Benelli, а одним з основних завдань було добитися ідеальної збалансованості, причому не тільки деталей механізму, але і в більш широкому сенсі. Таким чином, Вінчі повністю відповідає своїй назві, яка не тільки викликає в пам'яті образ самого широко освіченого генія всіх часів і народів, але і висловлює життєву позицію творців цієї рушниці. Дійсно, на Benelli всі прагнуть до перемоги і домагаються її, роблячи найкращі у світі рушниці. Чим величніше геніальність, тим простіше її прояви. Недарма великий геній Леонардо сказав: «Простота - вищий прояв складності». Творці рушниці Vinci втілили в життя цей принцип.

 Коментарі  

 
#2 hanter39 26.12.2011 23:04
мережа магазинів "Ствол" чи "Фенікс" чи "Ібіс" чи... да в любому фірмовому магазині, навіть якщо нема то привезуть. Ціни є на їх офіційних сайтах
 
 
#1 M.igor 25.12.2011 20:00
Яка ціна на Бенеллі Вінчі в Україні і де можна придбату.Дякую
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com