Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Benelli MR1
( 34 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9949   
П'ятниця, 30 липня 2010 23:00

Benelli MR1Потреба мати зброю військового зразка або призначення може виявлятися на рівні колекціонування, коли виникає бажання володіти моделлю, що відрізняється особливими технічними характеристиками, або ж прагнення придбати рушницю, яку можна було б постійно використовувати в різних ситуаціях: для спортивної стрільби, з метою індивідуального захисту, для полювання на дрібну дичину. Всіма цими можливостями володіє зброя, що розробляється, для збройних сил і для любителів спортивної стрільби та полювання.


Компанія Benelli пропонує новий напівавтоматичний карабін, призначений виключно для цивільного застосування та використання загонами поліції. Метою створення зброї було прагнення з'єднати воєдино переваги військових і цивільних моделей. Так з'явилася на світ MR1, модель самозарядної рушниці, що вмістила в себе всі кращі характеристики агресивності, універсальності і надійності, характерні для філософії Benelli.


Завдяки наявності газовідвідного механізму і міцної системи запирання, застосуванню високоякісних матеріалів і точності технологічної обробки, модель "MR1" здатна гарантувати високі експлуатаційні характеристики моделей калібру .223 Remington.

Система газовідвідного механізму запозичена у напівавтоматичної рушниці Benelli M4 калібру 12, моделі, що знаходиться на озброєнні корпусу морських піхотинців і розробленої для безвідмовного і надійного застосування в будь-яких умовах і в будь-якій ситуації.

Газовідвідний механізм розташований в безпосередній близькості від патронника. Таким чином, та частина ствола, яка знаходиться між газовідвідним механізмом і дульним зрізом, залишається як би в «плаваючому» положенні, що сприяє надзвичайній точності при стрільбі.

Калібр .223 Remington забезпечує можливість застосування надзвичайно широкої гами зарядів вагою від 40 до 77 грамів, а встановлена на моделі MR1 система саморегульованого газовідвідного механізму забезпечує коректне функціонування зброї при використанні будь-яких патронів , що перебувають у вільному продажі.


Обмежена кількість комплектуючих, а також технологічний і функціональний дизайн роблять зброю надзвичайно простою у використанні, полегшують процес розбирання і технічного обслуговування.

Для того, щоб спростити розбирання рушниці в польових умовах і забезпечити можливість швидкої заміни стволу, ствольна коробка була розділена надвоє: спускова коробка і затворна коробка. Спускова коробка виконана з легкого сплаву, а затворна коробка - з цементованої сталі і міцно закріплена на стволі. Таким чином, забезпечується максимальна конструктивна міцність у поєднанні з не дуже великою вагою і жорсткістю, що гарантує абсолютну надійність і точність. Обидва елементи (спускова і затворна коробки) вироблені методом машинної обробки з високим ступенем точності і допусками нижче стандартних. Дана технологія на відміну від зазвичай застосовуємих методів штампування і плавки забезпечує значно більшу гнучкість виробничого процесу і дозволяє виготовляти корпуси деталей, що не мають аналогів з точки зору довговічності і надійності.

У калібрі .223 крок нарізки коливається від 12 "до 7", перший крок для більш легких зарядів, а другий - для більш важких. На новій моделі карабіна Benelli був застосований крок 9 ". Це рішення було прийнято з тим, щоб зброя могла проявляти всі свої найкращі експлуатаційні чесноти при використанні всіх типів зарядів.

Затворна група складається з міцного затвора з поворотною личинкою з трьома передніми бойовими упорами, що забезпечують міцність запирання. На відміну від затворів, що мають більшу кількість упорів, в даному випадку бойові упори працюють «повністю», що гарантує більш широку поверхню запирання, підвищену надійність і, відповідно, більш високу точність стріляння. Крім високого ступеня міцності і надійності, дана система запирання не втрачає своїх характеристик при підвищеній інтенсивності навантаження або ж у разі нерегулярного технічного обслуговування.

Довжина ходу затвора була навмисно задумана досить довгою з метою зменшити навантаження на ствольну коробку і значно знизити підкидальний момент при стрільбі.
Модель MR1 поставляється з магазином на 5 патронів. На карабіні можуть бути встановлені будь-які магазини за стандартами НАТО, що застосовуються для серії M16. Процес заміни магазину відбувається швидко і просто, а сам затвор залишається у відкритому положенні після пострілу останнього патрона.
Бенеллі MR1Бенеллі MR1Ударно-спусковий механізм моделі MR1 був розроблений таким чином, щоб одночасно забезпечити невелику вагу спускового вузла і можливість виробляти його очищення і технічне обслуговування при абсолютній безпеці. Зброя має кнопку запобіжника у вигляді поперечного штифта, яка в робочому положенні блокує дію курка і спускового гачка. Запобіжник може діяти при затворній групі, що знаходиться у відкритому чи закритому положенні, але тільки за зведеного курка. Кнопка запобіжника перемикається зліва направо, а для ліворуких стрільців або ж просто для тих, хто віддає перевагу іншому розташуванню, кнопка запобіжника може бути «перегорнутою». При цьому поміняються місцями і положення включення і відключення.

Посадистість зброї, абсолютна надійність, міцність, довговічність, безпекуа універсальність, простота в обігу і точність пострілу: саме ці завдання ставилися перед розробниками "MR1". Відповідність моделі всім вимогам контролювалося на кожному етапі розробки шляхом проведення тестів за нормативами НАТО. Зазначені тести включали випробування на втому і перевірку надійності і проводилися шляхом відстрілу багатьох тисяч патронів. Крім того, моделювались умови застосування зброї в особливо важкому і несприятливому середовищі.

Benelli mr1На зброї встановлена мушка у вигляді пластини із захисними упорами і регульований приціл "ghost-sight", виконаний в протиударному виконанні. На затворній коробці є полоз типу "Picatinny". Ців'я може бути обладнане 3 додатковими полозами: одне на кожній стороні і третє, нижнього периферійного розташування.

Ців'я виконано з полімерного матеріалу. З такого ж матеріалу зроблений і фіксований приклад, з яким зброя поставляється в стандартній комплектації. На елементах утримання нанесена насічка для полегшення обхвату зброї, як голими руками, так і в рукавичках. Крім того, модель обладнана затильником для пом'якшення сили віддачі при стрільбі і спеціальними кріпленнями для швидкого відстібання ременів.

Крім традиційного прикладу, на моделі MR1 може встановлюватися приклад з пістолетною рукояткою для стрільби однією рукою, або ж телескопічний приклад, регульований на 5 положень і забезпечений щокою. Можливість регулювання особливо зручна для стрільців, часто використовують куленепробивні жилети або перевозять зброю всередині транспортних засобів.

На моделі встановлено хромований патронник. Стволи вироблені методом ротаційного кування холодним способом і випускаються в трьох різних варіантах по довжині: 12,5 "(32.2 см), 16" (40.6 см) і 20 "(50.7 см). На ствол довжиною 12.5 "монтується полум'ягасник.

Технічні характеристики
Калібр - .223 Rem
Ємність магазина (число патронів) - 5
Крок нарізки - 22,9 мм / 9 дюймів
Довжина стволу - 322 мм * - 406 мм - 507 мм
Нарізка - Права нарізка, 6 нарізок каналу
Тип функціонування - Напівавтоматична зброя
Система запирання - Затворна група з поворотною личинкою з трьома бойовими упорами.
Система прицілювання - Фіксована мушка у вигляді пластини і задній приціл з горизонтальним і вертикальним регулюванням
Запобіжники - Ручний запобіжник на спусковій скобі. Включається при зведеному курку і затворі, що знаходяться у відкритому чи закритому положенні. Інерційний ударник.
Приклад і ців'я - Технополімерний матеріал
Затвор - Сталевий
Верхня частина казенника / ствол - Сталеві, ствол виконаний методом ротаційноїго кування холодним способом, патронник має внутрішнє хромування
Ствольна коробка - З легкого сплаву
Товщина в точці ручки взведення затвора - 6,35 см
Загальна висота з магазином на 5 патронів - 19,6 см
Вага магазину в розрядженому стані, без магазину ** - 3,2 кг

* 368 мм дюймів з полум'ягасником.
** При стволі 322 мм, з полум'ягасником.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com