Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Підсумки роботи у першому півріччі 2010-го підвели у ВОУЛМГ
( 1 Vote )
Написав Прес-служба ВОУЛМГ Переглядів - 10235   
Понеділок, 02 серпня 2010 10:38

– Ведення лісового господарства здійснювали згідно з рекомендаціями ВО ”Укрдержліспроект”, забезпечували охорону та захист лісу, виконували завдання зі збільшення лісистості регіону, – повідомляє начальник управління Богдан Колісник.

Створено близько 2 тис. га лісових культур, з них – 300 га нових лісів. Здійснено сприяння природному поновленню на 374 га, окрім того, на 47 га посадили плантації новорічних ялинок, на 8,2 га заклали шкілки (розсадники) деревних і чагарникових порід (244 тис. шт.).

Виконуючи галузеву програму розвитку лісонасіннєвої справи на період із 2010 по 2015 рр., підприємства управління додатково відібрали 10 плюсових дерев дуба звичайного та 5 га постійних лісонасіннєвих ділянок.

Щодо охорони та захисту лісу, то виявлено 437 випадків самовільних рубок лісу. Незаконно заволоділи 135,9 м3 деревини, завдавши лісовому господарству збитків на суму 193,2 тис. грн. Загалом, виявлено 94% лісопорушень. У 397 випадках лісопорушники добровільно віддали 98,18 тис. грн.

Для притягнення винних до відповідальності в правоохоронні органи направлено 10 протоколів.

Досить велику увагу приділяють протипожежним заходам. Працівники державної лісової охорони за порушення правил протипожежної безпеки притягнули до адміністративної відповідальності 189 осіб.

Державна лісова охорона та єгерська служба затримали 71 порушника правил полювання, при цьому вилучено 18 одиниць вогнепальної зброї. За трьома справами матеріали направлені в органи досудового слідства про притягнення до кримінальної відповідальності.

За перше півріччя підприємства управління випустили продукції із недеревних ресурсів лісу на загальну суму 3,6 млн грн, а це – чи не у два рази більше за відповідний період минулого року.

Досить важливою для галузі є лісопромислова діяльність. Поряд із іншим, вдосконалено положення стимулювання працівників із відбору цінних і вартісних лісоматеріалів через систему розцінок і доплат.

У результаті проведеної роботи переглянули напрямки використання державних лісових ресурсів та вимоги до формування сортиментної структури.

Внаслідок підвищення ефективності заготівлі та реалізації лісопродукції вартість м3 знеособленої реалізованої деревини становить 250 грн (а це на 20% більше, порівнюючи з відповідним періодом минулого року).

У ВОУЛМГ продовжують роботу, спрямовану на покращення умов праці працівників лісової галузі області. На це за звітний період було витрачено 140 тис. грн. Відбувалися курсові навчання з питань охорони праці зі всіма робітниками господарств, у тому числі з 160 фахівцями, зайнятими на роботах з підвищеною небезпекою в спеціалізованих учбових закладах.

Дбають і про гідні умови праці: збудовані контори Вовчецького лісництва ДП «Маневицьке ЛГ» та Перевалівського л-ва ДП «Турійське ЛГ»; будуються нові контори Любохинівського л-ва ДП «Старовижівське ЛГ», Добренського л- ва ДП «Камінь Каширське ЛГ» , Залізницького л-ва ДП « Любешівське ЛМГ». Закінчують ремонт адмінприміщень ДП « Ратнівське ЛГ», ДП « Ковельське ЛГ», ДП «Ківерцівське ЛГ». Проведено ремонт цеху переробки в ДП « Ківерцівське ЛГ». Там же збудували естакаду на нижньому складі, реконструюють базу відпочинку на оз. Світязь.

Економічно-фінансовий стан підприємств – на належному рівні. Ріст продуктивності праці порівняно з відповідним періодом минулого року становить 48,1%.

Прес-служба ВОУЛМГ.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com