Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Німеччина сплатила 425 тис. євро компенсації за "чорнобильських" кабанів
( 2 Votes )
Написав TCH Переглядів - 9640   
Четвер, 19 серпня 2010 17:51

тварин радіоактивніЗа останні роки в Німеччині різко зросла чисельність кабанів. Багато тварин - радіоактивні, і уряд змушений сплачувати за них компенсації мисливцям, адже таке м'ясо заборонено продавати.

Минулого року у зв'язку з непридатністю для вживання в їжу м'яса кабанів, які постраждали від радіоактивності, уряд Німеччини виплатив мисливцям компенсації в розмірі 425 тисяч євро.

За останні роки в Німеччині різко зросла чисельність популяції кабанів. Причому серед них з'явилося значно більше особин, які постраждали від радіоактивних речовин, що потрапили в навколишнє середовище після Чорнобильської катастрофи.

У зв'язку з цим німецький уряд змушений сплачувати мисливцям, які залишилися без доходів, допомогу, розміри якої у кілька разів перевищують звичайну.

Чисельність кабанів виросла настільки, що місцями вони становлять небезпеку для людей. Наприклад, минулого тижня на кілька годин довелося закрити одне шосе, оскільки десять кабанів, прорвавшись через огорожу, вийшли на дорогу.

Обмежувати чисельність тварин заважає те, що катастрофа в Чорнобилі, яка сталася 24 роки тому, досі впливає на живу природу Німеччини - кабани, заражені радіоактивними речовинами, стали менш привабливою здобиччю для мисливців, і їхня популяція постійно збільшується.

Кабани харчуються в основному грибами та трюфелями, які особливо активно вбирають всілякі забруднюючі речовини. В грибах у великій кількості міститься цезій, який після вибуху реактора на атомній електростанції вітром рознесло по всій Європі.

Велика частина відстріляних кабанів потрапляє на стіл німців, проте через радіоактивні речовини досить багато м'яса все-таки пропадає. Закони не дозволяють продавати м'ясо, в якому у великій кількості міститься радіоактивний цезій-137. Якщо в одному кілограмі м'яса виявляється більше 600 бекерель радіоактивної речовини, то його не можна відправляти на прилавки магазинів.

 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 20.08.2010 13:27
Якщо навіть у Німеччині й досі, через чверть століття після Чорнобиля, кабани радіоактивні, то що ж казати про наших, особливо тут, на Київщині, Житомирщині та й по всьому Поліссі. А в нас же ж їх і полюють (офіційно й не офіційно) і їдять. :sad:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com