Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Чоловік вбив п’ятирічного лося
( 1 Vote )
Написав Н. Дехтієвська Переглядів - 2545   
Вівторок, 07 вересня 2010 19:26

браконьєр застрелив п’ятирічного лосяНеподалік села Глибочок Житомирського району браконьєр застрелив п’ятирічного лося. Працівникам Житомирського районного відділу міліції та місцевим єгерям, які його затримали, зловмисник розповів, що переплутав лося із диким кабаном. Однак і на кабанів полювання категорично заборонено.


Безвихідь змусила 44-річного чоловіка зайнятися браконьєрством, каже затриманий. Не маючи постійної роботи, горе-мисливець поласився на заборонених тварин, які охороняються законом. Чоловік вбив п’ятирічного лося.

Каже, що йому примарився дикий кабан, на якого полювання теж заборонено.
Затриманий:-"я перейшов на поле. Думав, вийде кабан. Стрельнув, а то виявився лось. Хлопці, якби я знав, що це лось, я б не стріляв".
Працівники Житомирського районного відділу міліції та працівники дочірнього підприємства «Тригірське військово-мисливське господарство» в ході спільного рейду правопорушника затримали в районі села Глибочок Житомирського району.
Сергій Демидюк, заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Житомирського РВ УМВС України в Житомирській області:
"Зброя та речові докази (м’ясо лося) були вилучені. На даний момент вирішується справа щодо порушення справи за браконьєрство".
Зловмисник виявився колишнім охоронцем лісу та всього живого в ньому. Раніше затриманий браконьєр працював єгерем на кордоні Малинського та Народицького районів. Найгірше, що чекає на нього за вбивство тварини – позбавлення волі до трьох років.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com