Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
У Рівненському заповіднику затримали групу браконьєрів
( 0 Votes )
Написав ZIK Переглядів - 2798   
Четвер, 09 вересня 2010 11:59

Групу браконьєрів, які незаконно полювали в лісовому масиві Карасинського лісництва, що на території Рівненського природного заповідника, затримала єгерська служба мисливського господарства ТзОВ МГ «Залужжя» спільно з працівниками Карасинського лісництва природного заповідника.


Про це сьогодні, 9 вересня, повідомли у прес-службі Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На місце події виїздила оперативна група з числа працівників Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства та співробітників обласного управління внутрішніх справ, яка й встановила факт незаконного полювання на території заповідника. Затримали п’ять осіб, які виявилися мешканцями сел. Клесів, Сарненського району. У них вилучили 4 одиниці незареєстрованої вогнепальної зброї.

Нагадаємо, полювання на території природно-заповідного фонду України, якщо воно не мало наслідком добування (чи поранення) звіра, відповідно до ст. 248 Кримінального Кодексу України карається штрафом від 1700 до 3400 грн з кожного порушника або громадськими роботами на термін від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com