Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Хто найталановитіший ?
( 0 Votes )
Написав dklg.kmu.gov.ua Переглядів - 8208   
П'ятниця, 17 вересня 2010 13:59

Підсумки ІІІ (заключного) етапу конкурсів малюнку та твору "Людина та Ліс"

Уже п'ятий рік поспіль конкурси на кращий малюнок та кращий твір на тему «Людина та Ліс», що відбуваються в рамках Акції Держкомлісгоспу «Майбутнє лісу в твоїх руках» користується популярністю серед школярів усієї держави. Він не лише дає можливість дітям висловити власні думки про важливість лісів для життя на планеті, а й допомагає виявити обдаровану молодь і залучити її до співпраці з лісівниками. Ось і цього року серед робіт-переможниць обласного етапу змагання обирали найкращі.

Майже кожна з них, незважаючи на рівень майстерності виконання, мала цікаві особливості. Хтось вигадав повчальну казку, дехто відзначився у поетичній творчості, навіть малюнки говорили більше, ніж слова. Кожна дитина зуміла виявити індивідуальний підхід до поставленого завдання, передати власне бачення природи в житті людини, переконати у дбайливому ставленні до неї. А отже, головна мета конкурсу успішно реалізована.

Авторами найкращих творів на лісівничу тематику стали: Ірина Турчин, учениця 8 класу Бережанської ЗОШ № 1 (Тернопільська обл.), яка свій зворушливий твір присвятила ветерану лісівничої справи; семикласник Костянтин Ясковець із Рудниківської ЗОШ (Волинська обл.), що підкорив журі своїми по-дитячому щирими і відвертими міркуваннями про лісівничу справу; Світлана Павлівська, вихованка гуртка «Юні дослідники-краєзнавці» при Півнянській ЗОШ (Київська обл.), яка яскравими образами порівняла людину і ліс у поезії.

Серед юних живописців найталановитішою визнана п'ятирічна вихованка Генічеського дитячого дошкільного закладу «Теремок» (Херсонська обл.) Тая Пуніна з малюнком «Дівчинка з собакою». Хіба лише на дещицю поступився їй у майстерності третьокласник Олександр Іванець із Куцурубської ЗОШ Миколаївської області зі своєю роботою «Збережемо матінку природу». І вже вкотре почесне третє місце виборюють юні художники з Полтавщини. Цього разу своє «Зелене диво» представила на конкурс Анна Бесараб, учениця 4 класу Великосорочинської ЗОШ, вразивши членів журі вправністю пензля та оригінальністю мислення.

Винагородою фіналістам, як і раніше, за умовами конкурсу стануть цінні подарунки. А організатори конкурсу ще раз упевнилися, що лише діти вміють так по-особливому бачити й відчувати природу. Юні таланти підтверджують - майбутнє лісу в надійних руках.

 

Із сайту Державного комітету лісового господарства України.

 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 17.09.2010 18:55
Добре було б, якби ще й малюнки були представлені, ну хоча б один...
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com