Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Розпочалась операція «Рев»
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 9858   
Середа, 22 вересня 2010 12:44

Розпочалась операція РевВ зв'язку з початком періоду парування оленів на території гірської частини Львівщини, Державною екологічною інспекцією в Львівській області ініційовано проведення заходів в рамках операції «Рев».

 

 

Створено мобільні групи, до складу яких входять держінспектори з охорони навколишнього природного середовища, громадські інспектори, працівники правоохоронних органів. Здійснюються рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством на території мисливських угідь в Карпатах, а саме – у Сколівському, Турківському, Старосамбірському районах.

 

Довідково: Олень благородний. Один з найбільших парнокопитних. Довжина тіла понад 2,5 м, вага до 300 кг. Живе родинними групами, де ватажками є найсильніші самці, хоча стадо завжди веде стара самка. Парування проходить з третьої декади вересня і триває 2-3 тижні, супроводжується запеклими бійками самців та голосним ревінням. У цей час біля самця перебуває по кілька самок. Ревучи, олень засвідчує своє право на певну територію й таким чином попереджає самців-суперників про свою присутність. Небезпека ж криється в тім, що, крім інших самців, ревіння оленів приваблює... браконьєрів. Окрім того, в період парування олені втрачають пильність і можуть стати легкою здобиччю.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com