Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Де ловити великого коропа восени ?
( 9 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7619   
П'ятниця, 01 жовтня 2010 10:25

КоропОсінь - пора року, коли коропу необхідно запастися енергією перед наступаючою зимою. Як тільки почне падати температура води, особливо при її початковому різкому падінні, короп починає посилено харчуватися, щоб накопичити необхідну енергію перед зимівлею. Саме в цей період, що триває тиждень-два, існують дуже високі шанси піймати найбільшого коропа у сезоні. Фактично, деякі експерти в ловлі коропа вважають, що перші заморозки - найкращий час, щоб відправитися за трофеєм, оскільки різкі заморозки суттєво знищують деякі природні запаси їжі у водоймищах.

 

Розташування коропа протягом осені.

Як тільки почнуть дути сильні вітри, необхідно почати пошуки коропа у водоймі. Якщо прогноз погоди передає сильні південно-західні вітри, то лов на навітряному березі може бути дуже продуктивною. А якщо цей вітер дув протягом декількох днів, то це збільшує ваші шанси в рази. Сильні вітри насичують воду киснем, і короп живиться краще. Сильні вітри також приносять багато корму до навітряного берегу, подаючи коропу достатньо природної їжі.

 

Пізньої осені, навпаки,  ловля коропа на навітряному березі буде малоперспективною. Це відбувається, ймовірно, тому, що в цю область зганяється велика кількість опалого листя . Природний процес руйнування листя витратив багато кисню у воді і випускає вуглекислий газ, з цієї причини слід уникати таких місць до початку весни.

 

Якщо осінь видалася дуже холодною, то є сенс пошукати коропа на мілинах, у спокійні, безвітряні дні, коли сонце трохи прогріває воду.

 

Коряжник - відмінне місце, щоб знайти коропа, який вештається у пошуках їжі протягом осені. Риби мають тенденцію відпочивати в безпечних зонах водойми в кінці осені, де вони вже готуються до приходу зими.

 

Оскільки всі водойми, де мешкає короп, дуже різні, дуже важко розраховувати де буде знаходитися риба під час будь-якої пори року. Ідеї, представлені в цій статті, полягають у тому, щоб дати приблизне уявлення про місцезнаходження риби при тих, або інших умовах. Кращі методи для того, щоб знайти цю прекрасну рибу, це тривале вивчення водойми, де ви ловите, щоб дізнатися пересування риби в різні пори року. Ви можете прискорити цей процес, питаючи інших рибалок, що вони думають з цього приводу, де траплялися у них клювання, на які приманки, і в який час року, і робити свої висновки. Карпи - істоти зі своїми звичками, і якщо ви знаєте їх місце розташування в певний час, то вони будуть знаходитися в цьому ж місці в наступні роки, в той же самий час року.

 

 

-----

 

На заході багато риболовів для поїздок на риболовлю використовують велосипеди. Найпопулярніші у тамтешніх любителів ловлі риби є така звані фікс вело. Такі моделі мають багато переваг: легкі, швидкі, витривалі, надійні. Детальніше на сайті  bikestore.biz.ua. А ми в свою чергу закликаємо якнайбільше використовувати саме такий вид транспорту, адже це найкраще пасує для справжнього любителя природи і активного відпочинку....

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com