Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Українські заповідники отримають 10 млн. євро
( 1 Vote )
Написав І. Тимошенко Переглядів - 8723   
Понеділок, 04 жовтня 2010 15:36

ЗаповідникУкраїнські заповідники отримають 10 млн. євро гранту від уряду Німеччини.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

 

В повідомленні йдеться про те, що Мінприроди України та Федеральне міністерство навколишнього середовища, охорони природи та безпеки ядерних установок ФРН домовились про реалізацію низки проектів з розвитку мережі національних природних парків України.

 

Зокрема, Німецький банк розвитку KfW розпочав підготовку технічного завдання «Проекту сприяння створенню та функціонуванню природно-заповідних територій України» загальною вартістю 10 млн. євро, які будуть надані у рамках грантової допомоги. Гроші спрямують на підготовку наукових обґрунтувань та картографічних матеріалів щодо організації природно-заповідних територій, розробку проектів землеустрою, створення рекреаційних та еколого-освітніх центрів, забезпечення їхнього приміщеннями та здійснення природоохоронних заходів в межах природно-заповідних територій тощо.

 

Крім того, найближчим часом, Федеральним міністерством будуть надані 100 комп’ютерів для поліпшення матеріально-технічної бази національних природних парків України, також проведено стажування українських спеціалістів з питань охорони природно-заповідного фонду в Міжнародній академії на острові Вільм (Німеччина).

 

За даними Мінприроди України, плідна співпраця двох сторін розпочалася з візиту української делегації у вересні цього року до Німеччини, де пройшли наради з приєднання німецьких старих букових лісів до україно-словацького об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат».

І. Тимошенко, http://golosua.com

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com