Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Заборонені смаки італійської кухні
( 1 Vote )
Написав Waldemar Oldak Переглядів - 7275   
П'ятниця, 08 жовтня 2010 23:52

Італійський мисливці засуджені за спробу незаконного добутих птахівІталійський мисливці знову засуджені за спробу ввезення незаконно добутих птахів у південній Європі. У кінці серпня цього року хорватські митники захопили чотирьох італійців на кордоні між Боснією, Герцеговиною та Хорватією. У машині мисливців, за сидінням водія, було виявлено 627 застрелених диких співочих птахів. Серед порід, які можна було ідентифікувати домінували представники Anthus trivialis і Alauda arvensis. 1/4 птахів   були позбавлені пір'я, тому не було визначено якому виду вони належать.


Можна задатися питанням - навіщо італійці вбили цих тварин і чому вони намагалися їх перевезти автомобілем ризикуючи попастися на кордоні? Отож, м'ясо диких птахів в деяких районах сонячної Італії (в основному на півночі) і на Мальті вважається делікатесом. Власники ресторанів пропонують величезні суми за заборонений товар. Оцінна вартість зразків, що перехоплюється правоохоронними органами, становить 2-3 млн. Еврів на рік.

Заарештований керівник групи мисливців визнав себе винним. Суд засудив його до двох років позбавлення волі та штрафу розміром 10.000 Евро . Крім того, суд заборонив мисливцеві виїзд до Хорватії протягом 4 років. Автомобіль і вбиті птахи були конфісковані.

Проблема незаконного видобутку диких птахів в південно-центральній Європі італійськими мисливцями відома протягом багатьох років. Масштаби явища чудово показують число конфіскованих птахів - у 2000-2006р. в Хорватії, Угорщині, Сербії та Словенії конфісковано більше 100 000 зразків! У 2004 році в Сербії затримали перевізника мертвих перепелів Coturnix Coturnix, що перевозив 38000 представників цих птахів! Як показало слідство, перепела були вбиті всього за два місяці.

 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 09.10.2010 10:13
От вам і "цивілізована" Європа!
Не ліпші за китайців.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com